“Lady Gaga” išleidžia savo “Zomby Gaga” lėlę už įkvepiančią priežastį – žiūrėkite čia

Negalima padaryti to vienai iš Lady Gaga’s Dive Bar Tour sustoja? Nereikia nulaužti, nes 30 metų pop žvaigždė gali pastoviai sustoti tavo namuose.

“Mattel” “Monster High” drauge su “Golden Globe” laimėjusia aktoriumi ir dainininkės “Born The Way Foundation” sukūrė mini-lėlę, kuri atrodo kaip grožis tik prieš kelerius metus. Juodos spalvos kostiumas su lankeliu, prilygstanti negabaritiniams saulės akiniams ir ilgai rožine ponytail, simbolį atspindi Gaga Zombie Boy įkvėptas kostiumas, kaip matyti iš jos “Born This Way” muzikos vaizdo.

Taigi, kas tai padarė kartu? The Joanne Dainininkės sesuo Natali Germanotta sukūrė lėlę. “Mano sesuo ir aš sugalvojome kūrybišką” Monster High “koncepciją, grįžtant prie kai kurių geriausių ir įkvepiančių simbolių”, – teigė “Germanotta”. “Ši” Zomby Gaga “lėlė yra drąsus, stipri ir” Born The Way “, kuri rodo viską, kas yra jos drabužiai, jos bio ir jos muzikos vaizdo įrašas”.

Be kostiumo išvaizdos, taip pat yra drabužių kepimo tinkleliai ir puošti berankoviai marškiniai kartu su gabalėliais. “Gaga” lėlė – tai viskas, kas įkvepia “gerumą, drąsą ir pripažinimą” visiems, tik kai kuriuos ramsčius, kuriuos ji ir jos motina Cynthia Germanotta “Born This Way Foundation” siekia pasiekti. “Monster High” taip pat padovanojo organizaciją, kad padėtų palaikyti savo misiją, ir skatina gerbėjus įpareigoti čia išsiskirti gerumą.

Ketvirtadienį “Gaga” pasirodė “Instagram”, kad per lėlę pasidalintų pernelyg puikiais vaizdais.

Susipažink su #ZombyGaga, mano lėlės su Monster High, kad gautumėte naudos @ btwfoundation Įkvėptas iš tavęs ir mano išvaizda iš “Born This Way” vaizdo įrašo su @ zombieboyofficial

Nuotrauka, kurią paskelbė Lady Gaga (@ladygaga)

Galima OCT 17th !!! #monsterhigh #monsterhighdoll #ZombyGaga, mano lėlė su Monster High, naudinga @btwfoundation Įkvėptas iš tavęs ir mano išvaizda iš “Born This Way” vaizdo įrašo su @ zombieboyofficial

Nuotrauka, kurią paskelbė Lady Gaga (@ladygaga)

Žiūrėkite toliau pateiktą lėlę ir pažymėkite savo kalendorius“Lady Gaga” “Zomby Gaga” lėlė bus galima iš anksto užsisakyti spalio 17 d. 9 val. Ryto ET prie pasirinktų mažmenininkų.

Lady Gaga Dolls - Embed 1
Courtesy of Mattel

Lady Gaga Dolls - Embed 3
Courtesy of Mattel

SUSIJĘ VIDEO: Lady Gaga labiausiai elegantiškas atrodo

Lady Gaga Dolls - Embed 2
Courtesy of Mattel

SUSIJĘS: “Lady Gaga” prancūzų buldogas padeda jai repetuoti lovoje – žr. “Cute Snap”

Laikas “pridėti prie krepšelio”.