“Lady Gaga” atrodė kaip “IRL Angel” per savo emocinius “Grammys Performance”

“Lady Gaga” yra nominuota du kartus 2018 m. “Grammys”, tačiau ji jau laimėjo su savo neįtikėtinu pasirodymu. Dainininkas sukėlė du hitus iš savo albumo Joanne N.J.C. Madisono aikštės sode sekmadienio naktį, o akustinis pasirodymas tapo emocingu.

Gaga pradėjo spektaklį pianinu ant baltų plunksnų ir paskyrė ją savo vėlyviai teta. “Tai mano tėvo didžioji sesuo Joanne”, – sakė ji. “Tai yra meilė ir gailestingumas, net kai jūs negalite suprasti”.

Lady Gaga
Jamie McCarthy / “Getty Images”

Apipavidalintas raišteliu su giliu tulpiu sukneleliu drabužiu ir dramatimis rankovėmis su rožinės spalvos auskarais ir nuostabiu žiedu. tai pirštu, Gaga pradėjo dainuoti “Joanne” fortepijonui. Markas Ronsonas prisijungė prie jos ant gitaros, kai ji sumušė emocinį smūgį.

Lady Gaga
Kevin Winter / “Getty Images” NARAS

“Pasirodo laikas”, – sakė ji, nurodydama prieš seksualinį priekabiavimą judantį Holivudą ir už jos ribų, prieš persijungdama į kitą dainą “Million Reasons”.

FOTO: žiūrėkite visas “Celebrity Look” iš “Grammys” raudono kilimo 2018 m

Prieš didelę naktį, Gaga sukūrė Twitter saldų pranešimą apie tai, kiek jo albumas buvo nominuotas Joanne tai reiškia jai. “Aš giliai sielviausi mano šeimos tragedijoje. Joaneo mano tėvo praradimas taip giliai, kad tai man įveikė. Kai jis šaukė, aš šaukiau. Kai jis buvo piktas, buvau piktas. Kai jis sužeistas, aš sužeistas “, – rašo ji.

SUSIJUSI VIDEO: Lady Gaga važiuoja “Grammy Red Carpet”

 

“Šiandien aš paversiu šią sielvą viltimi ir gijimu. Po 10 metų su tavimi vis dar nervinau prieš Grammius, bet aš žinau, kad turiu angelą su manimi. #Joanne. “