Labiausiai maitinamų mados eskizai, kuriuos jūs kada nors pamatysite

Gretcheno Röhrso gražios mados iliustracijos paverčia kopūstais į šurmulius, paprikas į parašiutų kelnes ir bananų žiebtuvėlius į kombinezonus. Jos jaudinanti akis, nepakartojama jausmingumas, intensyvus kūrybiškumas ir teisėti meno įgūdžiai sujungiami, kad jos iliustracijos būtų nepakartojamos.. 

Tai nėra pirmas kartas, kai menininkas panaudojo rasti daiktus mados iliustracijoms. Singapūro menininkas Grace Ciao naudoja gėlių žiedlapius, kad gražus, subtilus suknelės. Jos darbai yra žavingi ir romantiški visais tinkamais būdais. Jordanijos iliustratorius Shamekh Bluwi turi savo iškirpimo brėžinius prieš gatvės scenos, įtraukdamas aplinką į jo mados iliustracijas, sukuriant kietus, netikėtus dizainus.

SUSIJĘS: 6 televizijos laidos ir filmai, pagaminti iš šių gėrimų

Bet Röehrs’o darbas neapsiriboja tik įdomiu ar gražiu. Po ketverių metų mados švietimo ir po darbo vietų įvairiuose meno ir mados pasauliuose, ji tikrai žino, ką ji daro. Su patirtimi kaip praktikuojantis dizaineris, Röehrso įgūdžiai daro savo darbą daug daugiau nei ekscentriškas gudrybė. Jos didelės akys, rašalinės mados iliustracijos yra pilni charakterio ir protingai įgyvendinamos.

SUSIJĘS: menininkas “Weaves food” į geriausius filmus ir televizijos laidas

Ilgus metus, kol ji atėjo prie savo dabartinio iliustravimo metodo, Röehrs interesai jau buvo gana aiškūs. Jos “Instagram” buvo entuziastingas mados ir maisto keitimas. Tai buvo tik laiko klausimas, kol ji sujungė abu. Ji paskelbė savo pirmąją maistą pagamintą mados iliustraciją, tris burbulus gervuogių kostiumai, šiek tiek daugiau nei prieš metus ir palaipsniui skelbė šias iliustracijas dažniau, vis labiau kūrybiškai. Jei gaminys nėra tavo dalykas, apsvarstykite ją austrių apvalkalo liemenėlės suknelės ar jos kiaušinio trynys paplūdimio ansamblis.

Jūs galite sekti Röhrs’s gražiai iliustruotos ant jos Instagram. Tuo tarpu čia yra keletas iš mūsų mėgstamiausių:

Maistingas Fashion - Embed 1
Gretchen Roers

Maistingas Fashion - Embed 2
Gretchen Roers

Maistingas Fashion - Embed 3
Gretchen Roers

Maistingas Fashion - Embed 4
Gretchen Roers

SKAITYTI DAUGIAU: daugiau istorijų, kaip tai, apsilankykite fwx.com.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 8