Labiausiai linksma diskusija perskaitys šią savaitę

Jei to nepadarėte iki pirmųjų prezidento rinkimų debatų dėl 2016 m. Rinkimų pabaigos (arba jei skandinavai greičiau skrisdavo greičiau, nei galėtumėte atsilaikyti), mes turime jums padengti.

Stiliuje drauge su mūsų mėgstamiausiu greitos naujienų šaltiniu, “The Skimm”, kuris padės supažindinti jus su Hillary Clinton ir Donald Trump aptartais klausimais ir, žinoma, geriausiais vakarais. Kasdieninis informacinis biuletenis keliauja į paslėptą apyrankę per jų sėkmingą “#NoExcuses” rinkėjų registracijos kampaniją, į kurią įtraukta daugiau nei 60 000 naujų rinkėjų, ir skaičiavimą, taip pat “Skimm Studies” debiutą – tyrimo produktas, kuris suteikia įžvalgų apie tai, ką galvoja moteriškosios tūkstantmečiai (ar žinojote kad tūkstantmečiai sudaro apie trečdalį rinkėjų?).

Skaitykite visą informaciją apie paskutinės nakties diskusijas iš “Skimm” informacinio biuletenio “The Daily Skimm”, tada pasiruoškite apklausti kitą mėnesį..

SUSIJĘ: Štai ką “Chelsea Clinton” sako, kad ji išgirdo iš Hillary, kol auga

ISTORIJA

Praėjusią naktį buvo pirmasis didžiausias 2016 m. Lenktynių testas. Niekas laimėjo Niekas netenka “Aš pakeitiau savo balsą”, – sakė beveik niekas.

KAS NUTIKO?

Pirmosios prezidento diskusijos. Hofstra universitetas vyko. GOP nominuotas Donaldas “ponas Sniffles” Trumpas dėvėjo didelį gražų mėlyną kaklą. Demokratiška kandidatė Hillary Clinton dėvėjo raudoną, jauką, kelnaitės. Nėra jokios idėjos, ką moderatorius Lesteras Holtas buvo dėvėjęs, nes jis pasiėmė ne kamerą.

VIDEO: Įžymybės, kurios su Hillary Clinton’u susižavėjo

KAS jie sako apie?

Kiekvienas kitas … kaip Hillzas mano, kad Trumpas turėtų pasakyti “atsiprašau” tūkstančiui darbuotojų, kuriuos jis užsitęsė per metus. Ir Trumpas mano, kad “politinei veiklai” “Clinton” turėjo “30 metų”, kad pakeistų … ir neturėjo. Be to, jis mano, kad jis turi “daug geresnį temperamentą” nei “Clinton”.

Ekonomika … kaip Clinton nori padidinti minimalų darbo užmokestį ir galvoje lyčių darbo užmokesčio skirtumą. Trump mano, kad JAV praranda darbo vietas Kinijai ir Meksikai. Lesteras paklausė jo, kaip mes turėtume grąžinti šias darbo vietas. Trumpas iš esmės sakė: “Mes prarandame darbo vietas Kinijoje ir Meksikoje”.

Prekyba … kaip ir visiems “Google” “TPP”. Trump Hit Hillz iš pradžių pritarė prezidento B. Obamos naujam prekybos susitarimui, kuris, jo manymu, nėra geras, labai blogas sandoris. Ji atsakė, sakydama: “klaidinga abiem atžvilgiais”. Ir jei jūs supainiojate, galite nusipirkti knygą.

Mokesčių deklaracijos … kaip Lesteris priminė Trumpui, kad jis dar neišleido jo. Trumpas sako, kad jam bus teisus … kai tik IRS baigs jį audituoti. Tuo tarpu, Clinton teigė, kad Trumpo mokesčių planas kainuotų JAV milijonus darbo vietų. Trump sakė “au contraire”, jo mokesčių planas iš tikrųjų atlaisvintų daug pinigų, kad būtų sukurta daugiau darbo vietų.

Rasinės įtampos … kaip Trumpas nori, kad “stop and frisk” politika būtų taikoma tokiems dideliems nusikaltimams kaip Čikagoje. Cue Lester išjungė savo “mute” mygtuką, norėdamas atkreipti dėmesį į tai, kad “N.Y.C.” prieš metus. Tada Hillz įsiskverbė, sakydamas, kad nori, kad policijos padaliniai ir juodosios bendruomenės sumažintų pasitikėjimą.

Prezidento Obamos gimimo liudijimas … kaip Lesteris norėjo sužinoti, kodėl Donaldas tai negalėjo leisti, tegul praeitą savaitę. Iš tikrųjų Trump sakė, kad “Clinton” kampanija pradėjo “2005 m.” Gandas, kad “Obama” nebuvo gimęs JAV faktų tikrintojų teigimu “paneigta”.

Kibernetinė sauga … nes, matyt, Barronas Trumpo kompiuteris yra daug. Clintonas vis dar yra šokiruotas, tik šokas, kad Trumpas paragino Rusiją nugalėti savo el. Laiškus. Trumpas sakė “dabar palauk”, mes nežinome, kad tai buvo Rusija. Tai būtų buvęs 400 litrų asmuo, sėdėjęs ant lovos. Taigi, taip yra.

ISIS … kaip teigia Trump, Clinton parodo savo korteles, sakydamas ISIS, kaip ji turėtų kovoti su jais savo svetainėje. Ir Clinton sakė: “Aš parodė jums savo planą, dabar parodyk man savo.”

Manieros … kaip “Donaldas” neapgauna tų atakų skelbimų, kuriuos vykdė “Clinton” kampanija. Clintonas sakė, kad Trumpas kritikavo ją pasirengus diskusijoms, bet jūs žinote, ką dar ji pasiruošė? Būdamas prezidentu. Zing.

theSKIMM

Praeitą naktį buvo didelė galimybė Trumpui ar Hillzui paversti potvynį jų naudai. Trump išėjo su sprogimo ir tada prarado savo mojo. Klintonas pasiliko pradžioje, bet baigėsi visiškai sprinto. Taigi, taip, neapsisprendę rinkėjai vis dar sako “kvailys”. Ieškokite antrojo etapo kitą mėnesį.