Labas! Bananų respublikos kanalai prancūziški šokiai su savo 2016 m. Rudens kolekcija

Pasiekti, kad lengvas prancūzų merginos stilius visada buvo vienas iš mūsų #lifegoals. Tai taip sunku, kokia ji yra très elegantiškas. Jūs žinote, apie ką mes kalbame: skleidžiant vėsą, net nesistengdami, atrodyti visiškai ištobulinti su atsitiktinai išmestomis gabalėlėmis, kad kažkokiu būdu pasiektumėte tą patį, bet tuo pačiu metu ir tiesiog išvynioti iš lovos. Na, dabar mes neturime jokių pasiteisinimų. Bananų respublika išsprendė Prancūzijos mergaitės slėpinį savo naujajai 2016 m. Rudens / žiemos kolekcijai (kurią tu dabar galite nusipirkti), bet mes pasieksime ją vėliau.. 

Michaelas Andersonas, vyresnysis “Banana Republic” dizaino viceprezidentas, sako, kad viskas prasidėjo bandant išsiaiškinti “tokį linksmą ir nejaukią prancūzišką požiūrį”. Jis ir jo projektavimo komanda išdėstyti kaip tyrinėtojai, jei norėsite, keliaujant iš Paryžiaus į Lioną, visi siekdami išvystyti kultūrą. 

NYFW - Banana Republic - Embed 3
Getty Images (2)

“Mes nuvykome į gražių senų malūnų, nusipirkome tonus senovinių prancūziškų audinių, fotografavome toną”, – sako jis. “Ir tai, ką mes matėme gatvėse, buvo moteriškumo ir struktūros įtampa moterų suknelėje. Tai buvo natūralus ir neginčijantis, ir atrodė tikrai gražus ir patrauklus”. 

Jis užfiksavo šios įtampos esmę su švelniais šilko palaidinukais ir suknelėmis, sukonstruotomis struktūrišku striukiu ar švarkeliu, karinės įkvėptos viršūnės su gana atspausdintomis sijonomis ir vėsiomis apsiaustinėmis striukėmis su aštriais specialiais kelnais. Ir kadangi mes kalbame apie Paryžiaus stilių, jūs galite statyti, kad ši kolekcija buvo išklinta Bretono juostelėmis, matytomis sluoksniuotose po sluoksniuotomis odos dengtomis tranšėjomis, mielais pjovimo sluoksniais ir kupranugarių mentėmis. 

SUSIJĘS: galite nusipirkti viską iš Rebecca Minkoff’s #NYFW Rodyti dabar

NYFW - Banana Republic - Embed 1
Getty Images (2)

Paklaustas apie Bananų respubliką ir jos stiprybę, kaip didžiulių darbo drabužių tiekėją, Andersonas greitai atsako, kad ši kolekcija yra toli už biuro. “Kalbama apie įvairiapusiškumą, kad moterys ir vyrai bet kokiu būdu norėtų, nešioti”, – sako jis. “Prancūzijoje moterys suknelė daugiau nei vieninteliu būdu. Tai yra tas universalumas, kurį ieškome.” 

NYFW - Banana Republic - Embed 2
Getty Images (2)

Tačiau šalinant prancūzų mergą, kitas svarbiausias dalykas, kurį reikia pašalinti iš šou, yra tas, kad šiandien Bananos respublika įžengia į tai, kad vartotojams suteikiama galimybė įsigyti daiktų iš karto po jos pateikimo. Na, tik 6 dalys iš tikrųjų, bet tai gana pradžia. Puikus šalutinis kaklas kailis, leopardo spausdinimo suknelė, paukščio atspausdinta palaidinė, atvira kardinija, apkarpytos kelnės ir sidabrinė sulankstoma sankaba sudaro šešis pasirinktus. Bet jei norite, kad jūsų rankos atitiktų kito sezono gabalus, galbūt norėsite tai padaryti dabar, tik 100 buvo pagaminti iš kiekvieno. 

SUSIJĘS: žiūrėkite visas “Celebrities Front Row” vietas NYFW, 2016 m. Rudenį

“Niekas nenori laukti ką nors nusipirkti”, – sakė Andersonas apie “Bananų” tiesioginio vartotojo iniciatyvą. “Vartotojams ir jų aptarnavimui yra žingsnis įvairiomis priemonėmis, ir tai yra puikus, kad mes esame viena iš pirmųjų to padaryti”. 

NYFW - Banana Republic - Embed 4
Getty Images (2)