Labai migrena, kurią gauna tik moterys

Jei pasisekė patirti migreną anksčiau, tikėtina, kad esate moteris. Migrena tris kartus dažniau gali turėti įtakos moterims nei vyrams po brendimo. Ir tarp tų, kurie patiria migreną, jie dar labiau paveikia moteris smarkiai taip pat, ypač migrenai, kurie yra hormonai, kuriuos sukelia didėjantis ir mažėjantis estrogeno ir progesterono kiekis, kuris dažniausiai pasireiškia brendimo, menstruacijų ir menopauzės metu.

Taip, menstruacijų migrena yra dalykas, ir, jei turite daugybę skausmingų priešmenstruacinių simptomų, galite patirti vieną ir klaidingai jį reguliariai PMS.

SUSIJĘ: Šis gyvenimo įvykis pagamintas užsiėmęs Philipps sustabdyti vikrumą ir pradėti sveiką gyvenimą

Pradėkime nuo puikių pagrindų: migrena yra ne tik galvos skausmas. Jie apima daugybę silpnų priešlaikinio ir po galvos skausmo atsiradusių simptomų, kurie gali būti pykinimas ir jautrumas šviesai arba, kai kalbama apie aura migreną – laikinas dalinis regėjimo netekimas ir silpna kalba. Jie gali jus sudirgstyti, sukelti keistą maisto pyktį, padaryti, kad jūsų kūno pusė uždegtų ir tamsus ramus kambarys taptų tavo vienintele šventove.

Kas nustato menstruacinį migreną be kitų rūšių? Visų pirma, laikas. Kadangi menstruacinio migreno priežastis yra hormonų pasikeitimas, laikas, iki kurio jie turi būti pasiruošę, yra dienų, pratęsiančių laikotarpį, teigia migrenos ekspertas Dr. Migaso silpnaprotystės “MigraineX” patarėjas dr. Susan Hutchinson. Be to, Hutchinson nagrinėja specifinius simptomus ir tai, kaip jie silpnina, kad jie skirtų PMS ir menstruacijų migreną. Ji paprašys pacientų, ar jų galvos skausmas pulsuoja, jei jie išvengė įprastų veiklos, pavyzdžiui, dėl fizinio krūvio dėl skausmo, ir jei yra koks nors pykinimo laipsnis ar jautrumas šviesai. Kai atsakymas į visus tris yra teigiamas, šie PMS simptomai yra galimi hormoninės migrenos požymiai.

VIDEO: Emily Ratajkowski pasireiškia tikra apie jos laikotarpį

Negalima išgydyti migrenos recidyvo, o tai, kas juos išjungia, skiriasi nuo žmogaus iki žmogaus, todėl gydytojai dirba su pacientais, kad gydytų simptomus kartu su skausmo vaistais ir profilaktinėmis priemonėmis. Šio balansavimo veiksnio raktas yra išsiaiškinti, kas yra jūsų veiksnys, nes menstruacinė migrena, kurią sukelia hormonų pasikeitimas, reaguos kitaip nei migrena, kurią sukelia barometrinis slėgis, stresas ar alergenai.

“Vienintelis būdas, kuriuo žmogus žinos apie savo veiksnius, yra tai, kad jie yra jų detektyvas, – sako Hutchinsonas. “Atsukti atgal, kai pasireiškia migrena, galbūt po 24-48 valandų, ir manau: ar pasikeitė oras? Ar jūs turėjote kinišką maistą [dažnai turinčią migrenos sukeliantį MSG]? Ir kaip moteris, ar tai prieš pat mano laikotarpį? Tai yra bendradarbiavimas su mano pacientais, kad sužinotų apie šiuos veiksnius, tačiau jie yra visų šių dalykų dienoraščiai “.

Nustatyti, kas provokuoja migreną, yra vienas iš žingsnių siekiant rasti geriausią gydymo būdą. Įprasti veiksniai apima stresą ir greitus lašus barometriniame slėgyje, pvz., Orą. “Migrenos sutrikimai paveldėjo labai jautrią nervų sistemą, todėl pokyčiai išorėje aplinkoje arba viduje savo kūne dažnai sukelia migrenos kaskadą”, – aiškina Hutchinsonas. Slėgio kritimas įtakoja jūsų vidinę ausį ir sinusus, todėl kai kurie migrenos sutrikimai sako, kad jie gali pasakyti, kai audra ateina dar prieš ormano galią. Kai nustatysite labiausiai tikėtiną trigerį, patvirtintą sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo, galite pritaikyti savo skausmo valdymo metodą. Pvz., “MigraineX” ausų kištukai sumažina su oru susijusių migrenų intensyvumą ir trukmę, sulėtindami atmosferos slėgio kritimo pokyčius.

SUSIJĘS: kodėl gimus vienai mergaitei yra taip sunkiau

Kalbant apie menstruacines migrenas, vienas iš galimų šaltinių yra gimstamumo kontrolė. Hormoniniai sukelti migrenai iš esmės smogia moterims, kol jie nukrenta, labiausiai nukentėjo, kai estrogeno ir progesterono lygis svyruoja. Hormoninis gimdymo reguliavimas keičia hormonų lygį, kuris priklausomai nuo tipo gali pagreitinti migreną arba jį užkirsti. Jei Hutchinsono menstruacijų migrenos pacientai nori kontraceptikų, ji linkusi jiems skirti mažą dozę kontroliuoti gimdymą (tai reiškia, kad pacientai pasakoja pacientams, kad vartojant tabletes praleisti placebo savaitę) bandyti išlaikyti estrogeno ir progesterono koncentraciją. Pacientams, kuriems nebereikia kontracepcijos, ji siūlo naudoti estrogeno pleistras menstruacijų metu.

Tačiau ji sako: “Turite būti atsargūs, nes mažame procente moterų hormonai gali sustiprinti galvos skausmą, o ne padėti, nes kontraceptines tabletes vartojantys hormonai yra sintetiniai, jie nėra vienodi biologiniai. Estradiolis (estrogeno pleistrai) yra puikus toms moterims, nes jos bioidentical, o tai reiškia, kad ji turi tą pačią makiažą kaip moters kiaušidės “.

SUSIJĘS: Daugelis mamų nusivylė savo kūdikio seksu, ne tik Khloe Kardashian

Moterims, kurioms pasireiškia akių migrena – migrena, kuri sukelia regos sutrikimus, taip pat žinoma, kad yra aura migrena, tačiau tabletes vartojimas gali būti pavojingas. “Jei moteriai pasireiškia migrena su aure ir mes ją įdedame į kontraceptines tabletes, gali būti šiek tiek padidėjęs insulto pavojus”, – įspėja Hutchinsonas, ragindamas moterims, kurios patiria aura migreną, pasidalinti šia informacija su savo gimdymo kontrolės vaistiniais preparatais. “Noriu atidžiai stebėti šias moteris”.

Ji taip pat siūlo triptanas, pavyzdžiui, receptą “Imatrex” ar neatsitiktines acetaminofenas kaip “Excedrin Migraine”. Ji teigia, kad papildai, tokie kaip magnis (400-500 miligramų per dieną), taip pat gali padėti, nes daugelis migrenos sergančių žmonių savo kūne turi mažesnį magnio kiekį. Pastovios dozės didinimas gali padėti sumažinti migrenos dažnį arba netgi užkirsti kelią menstruacinėms migrenoms..