Kylie Jennerio Kalėdų eglutė gali tik patvirtinti savo kūdikio seksą

Šventės yra oficialiai pilnos Kylie Jenner’s lovelę.

Ketvirtadienį makiažo mogulas pristatė socialinėse žiniasklaidos priemonėse pagamintą 20 kartų kalėdinę eglutę, o jos ornamentuose fanai skamba apie nėščios tikrovės žvaigždės džiaugsmo paketą.

Pridedant kuro į pašarus, Kylie užrašė šaukimą į operacijos smegenis, Jeff Leatham, meno vadovas Beverly Hills “Four Seasons Hotel”, “Instagram” su ryškiai rožine lanku. “Ačiū @jeffleatham ir jo komanda už tai, kad įvyko mano XMAS sapnai! 20 pėdų magijos! Dar daugiau tobula realiame gyvenime … : juostelė:,”žvaigždė pavadino milžinišką stebuklą.  

20 metų amžiaus neabejotinai buvo apdengtas medžio apdailos šventiniais bruožais, suteikiant gerbėjams didingą vaizdą apie šlovingą kūrybą, apsuptą žvilgančiais žiburiais, didžiulės rožinės spalvos smulkmenas ir didžiulį dirbtinį sniego dulkėjimą, kuris buvo nustatytas fone jos valymo laiptų ir trijų Marilyn Monroe pop meno kūrinių. 

ačiū @jeffleatham ir jo komanda už tai, kad XMAS svajonės išsipildė! 20 pėdų magijos! Dar tobulesnis realiame gyvenime … ��

Paskelbta Kylie (@kyliejenner)

Nors daugelis gerbėjų buvo tik patenkinti, kad linksminti puikiai stiliaus medžio grožį, kiti pasirodė pastabų skyriuje, įsitikinę, kad Jenner siųsdavo jiems slaptą pranešimą apie savo negimtą kūdikio lytį. 

Bet nesitikėkite, kad Jenner iš karto sugrįš ir patvirtina nėštumą ar kūdikio lytį šiuo klausimu. “Kylie nori išnykti ir būti ne dėmesio centre ir sutelkti dėmesį į jos sveikatą ir laimę”, – sakė šaltinis People. “Kylie neketina viešai spręsti nėštumo klausimo, kol ji gimdo. Ji nedaro jokių viešų pasirodymų ir tik norėjo išeiti šešis mėnesius “.