Kylie Jennerio duktė turi batų kolekciją, kuri verks jus verkti

Jei, kaip ir mes, jūs jau praleidote nemylančias naktis, gailėdamiesi, kad nėra gimę Kar-Jennerio šeimoje, tai gali tik jums padaryti.

Stormi Websteris, Kylie Jennerio (20 metų) 5 m ÷ nesių dukra, 27 m., Ir Travisas Scott (ne Jacques Webster), 27 m., Turi batų kolekciją, kuri beveik nulems jus verkti.

Kylie Jenner Stormi Lead
Instagram / kyliejenner

Antradienį kosmetikos magas priėmė savo “Snapchat” stebėtojus į “Stormi” batų spintą, panoramą per eilę ir eilutes mažyčių dizainerių batų, iš kurių daugiausia buvo sportbačiai (praktinis uždavinys yra kūdikiui).

“Stormi galiausiai gali atsigriebti į kai kurias savo sportines kailius”, – sakė Jenneras. “Jos tėtis davė jai daugybę senovinių batų. Taigi aš einu pamatyti, ar ji mėgsta batus. “

Um, atsiprašau, Stormi netgi nebūtinai patinka batai?

Stormi batų kolekcija nuo 5 mėnesių ir 3 dienų amžiaus �� @ kyliejenner @travisscott

Kylie Jenner Snapchats “�� (@kyliesnapx)” bendrai naudojama žinia

Pabandykime: “Stormi Websteras, kuris dar negali pasivaikščioti, valdo visą gyvenimą išskirtinių dizainerių sneakių, kurių didžiąją dalį jis netinka po mėnesio nuo dabar, nes priminimas: ji kūdikis. 

SUSIJĘS: Kylie Jenner jau planuoja 5 mėnesių dukra Stormi pirmąją gimtadienio partiją

Yo, Kylie, galiu vaikščioti (tai darau maždaug 23 metus), aš žinau, kad myliu batus, ir aš tvirtas 8 dydis – gal galime šiek tiek subalansuoti skales?

Labai pavydus, tai yra Kar-Jennerio palikuonis, apie kurį mes kalbame. Ar jūs iš tikrųjų tikėtumėte ką nors mažiau?