Kylie Jenner švenčia savo “Bikini” meilę su nauja T-shirt kolekcija

Mažai mėgsta fotografuoti bikinią tiek, kiek Kylie Jenner, todėl nenuostabu, kad realybės žvaigždė jai naudojo savo seksualiausią maudymosi kostiumėlį kaip įkvėpimą savo naujajai marškinėlių kolekcijai.

“Lip Kit” guru iš naujo įsivaizdavo tuos klasikinius bevandenius maudymosi kostiumėlių tees su drąsiais atspalviais ir aukšto atspalvio kiekį savo būsimoje “Kylie Shop” laidoje, leidžiančią visiems pasiekti Kylie Jenner bikinio kūną, negu sunkus treniruotes. 

Patikrinkite @ thekylieshop puslapį, norėdami pamatyti visus naujus dalykus, kurie pasirodė KylieJennerShop.com rugpjūčio 24 d. 9:00 pst … #KYLIESHOP

Paskelbta Kylie (@kyliejenner)

“Patikrinkite @ thekylieshop puslapį, norėdami pamatyti visus naujus dalykus, kurie pasirodė” KylieJennerShop.com “rugpjūčio 24 d., 9 val. Pst … #KYLIESHOP” skaito savo įrašo antraštę, kuri pasižymi naujais dizainais kobalto, geltonos ir karštos rožinės spalvos. Kiekvienas bikinio atspalvis puikiai atitinka jo fono atspalvį, kad būtų pasiektas didžiausias poveikis.

Ir, jei jums įdomu, kur ji ištraukė savo motyvaciją, čia yra keletas labiausiai pagrindinių bikinio momentų šiais metais:

diena Mamytės ��

Paskelbta Kylie (@kyliejenner)

Sasha neleidžiama

Paskelbta Kylie (@kyliejenner)

Kūnas yra stebuklas ✨

Paskelbta Kylie (@kyliejenner)

SUSIJĘS: vaikinai, tai yra paskutinis bikini Kylie Jenneras, kuris visada bus kaip paauglys

Pažymėkite kalendorių rugpjūčio 24 d., 9.00 val. EST, kad užsikabintų marškinėlius, nes, kaip ir visi 19 metų kūriniai, jie tikrai išparduos.