Kylie Jenner mama šmeišo auskarų vėrimą 5 mėnesių dukros ausyse

Trečiadienio vakarą netrukus į begalę milijardierius Kylie Jenner pateko į savo mėgstamą “Snapchat” sąskaitą, kad pasidalintų saldžiu vaizdo įrašu apie jos pasodinimą ant kito mylimo: 5 mėnesių dukros Stormi.

“Geriausi bučiniai”, – rašė Dženeris. Bet tai nebuvo motinos dukra smooch, su kuria susidūrė gerbėjai. Vaizdo įraše Stormo kairiajai ausai veidrodė kamera, matomai dekoruota maža žirgais.

ŠIUO PAVIRŠIAI 7/11/18

Paskelbta Kylie Jenner (@kyliesnapchat)

Būdama Kar-Jenner, nauja mama buvo nedelsiant prižiūrima socialinės žiniasklaidos kritika dėl jos sprendimo pertraukti savo vaiko ausis.

Nors karštai diskutuojama tema Amerikoje, kūdikių ausies auskarų vėrimas yra bendra kultūros praktika tarp Lotynų Amerikos, Indijos, Afrikos ir Artimųjų Rytų paveldo. Tai taip pat vertinama kaip persikėlimo riba, panaši į krikštą katalikų tikėjimo šeimoms.

Žinoma, taip pat galima palyginti vyrišką apipjaustymą ir pabrėžti argumentą, kad aptariamas vaikas yra per jaunas, kad sutiktų šį kūną gydyti.

SUSIJĘS: Kylie Jennerio duktė turi batų kolekciją, kuri verks jus verkti

Remiantis “Jenner” didžiule fotografijų kolekcija, ji ir sesuo Kendall atrodo, kad jų ausys buvo išpūstos gana jauname amžiuje, nors, atrodo, ne anksčiau, nei jie galėjo duoti sutikimą.

taip pasisekė, kad tu ✨

Paskelbta Kylie (@kyliejenner)

Nors kaip tėvas Kylie turi teisę pakelti savo dukterį, kai ji nori, jos vaidmuo visuomenės akyse reiškia, kad jos veiksmai visada bus išskirti arba vertinami kaip teiginys ar rūšies pavyzdys. 

TL, DR: Leiskite Kylie gyventi.