Kylie Jenner jaučiasi mėlyna dienos naktį su Tyga

Dažniausiai Kardašianos seserys pasirenka elegantišką neutralų tonuotų drabužių minkštiklį, juodą, rudą ir baltą, o Kylie Jenner – ne išimtis. Tačiau jauniausias iš Laikykis su Kardashians sesės nusprendė pakeisti šią savaitę, ir ji išėjo į N.Y.C. per “Fashion Week” dėvėti ryškiai naują spalvą.

19-erių metų realybės televizijos žvaigždė paliko savo įprastą atspalvį vakare, vietoj to pasirinkdama spalvingą kūdikio mėlyną mini suknelę savo nakties nakčiai su reperiu Tyga. Paprastas drabužis, kuris buvo pagamintas iš lengvai tekstūruotos medžiagos ir truputį nubraižytas kakleliu, atrodė siaubingai, naudojant “tuščių” siurblių ir “rudos” akių makiažą, kurį Jenner dėvėjo.

Šis naujas spalvų pasirinkimas taip pat nebuvo vienintelis Kylie Cosmetics įkūrėjas. Ji taip pat pakeitė savo naujai platinos blondinės bob stilių, papildydama jos aprangą Ariana Grande įkvėptu didžiuoju uodeginiu taure. Ji pridūrė, kad ji “daro su blondinėmis plėtinėmis, o precedento neturintis šukuosenas buvo tobulas apdailos prisilietimas prie jo nakties išvaizdos.

Ištraukite liftą kaip šantažą

Kylie (@kyliejenner) paskelbta nuotrauka

SUSIJĘS: Kylie Jenner yra burbuliškai pilamas su deimantais, išeinančiais N.Y.C.

Mums patinka, kai mūsų mėgstamiausios žvaigždės išsiskiria iš savo stiliaus komforto zonų. Kas žino? Tai netgi galėtų būti naujos Jenner mados eros pradžia.