Kylie Jenner ir Tyga dėvi koordinuojančius “Varsity” striukes, filmuodamos savo naują muzikos įrašą

Rah Rah Kylie! Po skaudžios savaitės su Lamaro Odomo naujienomis ir daugiau laimingų naujienų apie jo atsigavimą jauniausias Jenneris vėl dirbo penktadienio vakarą. 

“Realybės žvaigždute” buvo pastebėtas vaikščiojimas su draugu Tyga koordinuojant “Varšuvos laiško” švarkus (tik, žinoma, “komanda” buvo arba “K for Kylie”, arba “T for Tyga”) Los Andžele, o filmavo scenos jo naujam muzikos vaizdo įrašui. Tai iš tikrųjų bus antras kartas, kai pora dirbs kartu. “Jenner” pasirodė “Tyga” “Stimuliuojamame” vaizdo įraše, kuris buvo išleistas rugpjūtį ir buvo gana romantiškas interludas-mąstymas, apkabos, netgi “make-sesh”, nors žodžiai buvo kur kas daugiau R-rated. 

SUSIJĘS: 11 Nerealių daiktų Kylie Jenneras sukūrė 18 metų amžiaus

Tačiau tikrai muzikos vaizdo įrašai yra ženklas, kad pora išsiplėtė kartu vis daugiau ir daugiau, nes oficialiai debiutavo kaip pora po Jennerio 18-osios gimtadienio rugpjūtį. Anksčiau Tyga metė gimtadienio gimtadienį savo sūnui Kairo trečiam gimtadieniui. Tarp ryškių veidų pavadinimų buvo Kanye West, dukra Šiaurė, Kourtney Kardashian ir jos vaikai, ir Chrisas Brownas su jo daugine. 

Su gimtadieniu KING!!!

Nuotrauka paskelbta @ chrisbrownofficial