Kylie Jenner ir Stormi Webster atsiėmė savo pirmąją savijautą, dėl kurso

Jūs niekada nebus per jaunas, kad paimtų savarankiškai, ypač jei esate KarJennerio klano dalis. Šiandien Kylie Jenner pasidalijo trimis savo ir jos beveik dviejų mėnesių dukters Stormi Webster savarankiškumu, ir atrodo, kad sugebėjimas paimti kokybišką savarankišką darbą šeimoje.

Kiekvienoje juodoje ir baltoje nuotraukoje šiek tiek Stormi žiūri tiesiai prie fotoaparato, o jos mama bando skirtingų pozų. “stormiiiiiiiii” ji parašė pranešimą kartu su juodojo širdies emoji. 

stormiiiiiiiii��

Paskelbta Kylie (@kyliejenner)

Tai yra pirmosios jos kūdikio merginos nuotraukos, parodančios visą savo veidą be filtro, ir mes tikrai matome panašumą tarp Jennerio ir Stormo. Atrodo, kad Kylie duktė turi akis ir panašiai formos burną. Šie Jenner genai yra tikrai stiprūs. 

Nors Jenner pasiliko viešoje per visą nėštumo laikotarpį, niekada nepatvirtino ar neigė, kad ji tikėjosi, nes nuo 20 metų Kylie Lip Kit įkūrėjas pasakojo apie daugybę naujovių apie savo dukterį. 

SUSIJĘS: Kylie Jenner negali nustoti dalintis “Baby Stormi” nuotraukomis

Ji paskelbė savo pirmąją Stormo nuotrauką, kai ji paskelbė savo vardą, ir nuo to laiko ji dalijasi mielas motinos dukros nuotraukas, taip pat labai smagu Stormi su savo senelė Marija Jo. 

Dabar, kai Jenner grįžta į visuomenės akis, mes prognozuojame, kad ateis daugybė mieliausių Stormy nuotraukų..