Kvepalų beprotybė! Kim Kardashian, Kate Spade, Faith Hill ir Tim McGraw pradės naujus kvapus

Gaukite šito: Kim Kardashian, Kate Spade, ir kvepalų išminties pora Faith Hill ir Tim McGraw visi turi įdomių naujų kvepalų pradeda darbus. Štai išsami informacija:

1. KATE SPADE: Balandžio mėnesį mažmenininkas išleidžia naują kvapą, pavadintą Live Colorfully. Antrasis etiketės kvapas, kurio kaina yra 95 doleriai, yra gyvybingas gėlių mišinys, pavyzdžiui, rožinė vandens lelija ir tiaro gėlė, su kokoso vandens gurmanišku tvistu ir Tahitian vaniliu.

2. KIM KARDASHIAN: “Realybės žvaigždė” pradės “Pure Honey” (nuo 55 iki 68 dolerių) rugsėjo mėnesį, laukinių korių ir rožių mišinys.

3. FAITH HILL & TIM MCGRAW: Jei esate medžioti savo ir jos Valentino dienos dovaną, pora seka savo Soul2Soul duo kvapus su “Soul2Soul Vintage”, atitinkančia pavasarį, kad imtųsi originalių kvapų. Abiejuose kvepiančiuose produktuose šviežias vaisių priedas, su “Faith” kvapu atidarytas su kriauše ir putojančia slyva, o “Tim” į jį įtraukia mandariną ir oranžinę gėlę. Rasti smagumus, esančius firmoje “faithandtimfragrances.com”, už kiekvieną 24,50 dolerį.

Be to, mūsų galerijoje naršykite daugiau šventų kvapų!

DAUGIAU: • “Kate Spade” paleidžia lūpų dažus! • Kim Kardashianas vėl debesuoja; • Watch the Faith Hill “American Heart” video