Kristen Bell suknelė kaip R-rated Queen Elsa. Ar niekas nėra šventas?

Kristenas Bellas giria saldus ir žavią Princesę Anne Disneju Užšaldyta, tačiau šioje naujoje “YouTube” serijoje ji nukreipia savo blogą pusę, kad taptų realiu Disney piktadariu. Aktorė pakeista į R-rated Elsa į juokingas klipus.

Bell pasirodė savo buvusiame Veronika Marsas “Ryan Hansen” “YouTube Red” serijos bendraautorė, Ryan Hansen išsprendžia nusikaltimus televizijoje, ir linksmas pasirodė kaip blondinė pinti Užšaldyta karaliene.

“Tu nieko. Jūs net neturite skelbimų lentos ant saulėlydžio, ir dabar jie suteiks katėms dabar! “” Bell “įžeidžia savo buvusią” žvaigždutę “, nes ji ją pabėga nusikalstamumu.

Kitoje klipoje žvaigždė pagaliau sulaikoma ir smulkina viltį ir svajones mažai mergaitei, kuri manė, kad ji tikrai buvo karalienė Elsa.

“Bell” pasirodymas Hanseno šou yra dvigubai įdomus, nes du tik pranešė, kad jie dirba a Veronika Marsas paleiskite naują mini seriją.

SUSIJĘS: Kristeno Bello ir Mila Kuniso dvyniai su atitikimo “draugiškų šukuosenų”

“Asmeniškai manau, kad Roberas, matyt, sutinka, (A) mes niekada nepadėsime gerbėjų mokėti už tai dar kartą, (B) formatas geriau veikia epizodiniame, kur jūs gaunate šiek tiek daugiau”, – sakė Bellas. “Taigi mes norime padaryti miniseries. Mes norime dėti pastangas. Turiu galvoje, jei turiu tai padaryti Nužudymas, ji rašė 80 m., mes ketiname tai padaryti. Tai įvyks “.

Žiūrėkite aukščiau esančius įrašus ir gaukite aštuonių epizodų pusvalandį komediją, Ryan Hansen išsprendžia nusikaltimus televizijoje, “YouTube Red”.