Kourtney Kardashianas ir Kim Kardashiano Vakarų postas persikelia į savo tėčą Tėvo dieną

Kalbėkitės apie liesančius pagarbą. Kourtney Kardashian ir Kim Kardashian Vakar vakar atėjo į savo “Instagram” sąskaitas, kad švęstų savo vėlyvą tėvą Robert Kardashian, kuris mirė 2003 m. Tėvo dieną, ir jų žodžiai tikrai vilkys jūsų širdies ritmams. 

Pirma, Kim skyrė jam didžiulį pasididžiavimą, pasidalindamas savo tėčiu savo juodai baltą nuotrauką su paaugliu. “Laimingojo Tėvo dienos tėtis! Tu buvo geriausias tėtis pasaulyje!” ji parašė kartu su nuotrauka. “Paskutinis pokalbis, kurį aš turėjau su tavimi, tau pasakiau, kad man buvo taip pasisekė, kad turėjo geriausią pavyzdį, ką turėtų turėti tėtis, ir vieną dieną turiu vaikų ir perduoti viską, ką mane išmokote. Man taip pasisekė ar tu tarsi mano tėtis. Aš myliu tave “. Aww

Laimingojo Tėvo dienos tėtis! Tu buvai geriausias tėtis pasaulyje! Paskutinis pokalbis, kurį aš turėjau su tavimi, tau pasakiau, kad man buvo taip pasisekė, kad turėjo geriausią pavyzdį, koks tėvas turėtų būti, ir vieną dieną turiu vaikų ir perduoti viską, ką mane išmokėte. Taip pasisekė, kad turėjote tave kaip mano tėtis. Aš tave myliu

Nuotrauka, paskelbta Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Po kelių valandų Kourtney taip pat paskelbė šūvį, pagerbantį savo tėvą. “Gramoje” ji kelia kartu su savo tėčiu su seseriais Khloe Kardashian ir Kim, ir jie visi atrodo taip laimingi. “Aš jai trūksta kiekvieną dieną, bet ypač Tėvo dieną, kai man primenama, kad man pasisekė, kad turiu geriausio tėčio pasaulyje “, ji pavadino saldus nuotrauką. “Aš visada žinojo, kad jis buvo išskirtinis tėvas, tačiau, turėdamas savo vaikus, aš tikrai žinojau. Aš bandau savo geriausiu kasdieni būti tėvų, kurioms jis buvo, man.” 

Aš jį praleidau kasdien, bet ypač Tėvo dieną, kai man primenama, kad man pasisekė, kad turės geriausio tėčio pasaulyje. Aš visada žinojo, kad jis buvo išskirtinis tėvas, tačiau, turėdamas savo vaikų, aš tikrai žinojau. Aš visada bandau savo geriausius kiekvieną dieną būti tėvų, kurių jis man buvo.

Nuotrauka, paskelbta Kourtney Kardashian (@kourtneykardash)

Kardašiečiams, be abejo, pasisekė turėti tėvą, kurį jie labai gerbė ir mylėjo.