Kourtney Kardashian vykdo šeimos keliones su Masonu, Penelopu ir Corey Gamble

Ne paslaptis, kad Kourtney Kardashian vėl dirbo savo fitneso, dažnai treniruodamas sporto salėje su viena iš savo seserų. Bet dabar trys motinos imasi šeimos fitneso visiškai naują lygį – pažodžiui.

Vakar Kardašianas paskelbė nuotrauką apie save, seniausią sūnų Masoną, dukrą Penelopę ir motinos Kriso Jennerio kuprą Corey Gamble. Kalbėk apie vaizdingą – keturiasdešimt fotografuojami iš užpakalio, žiūrint į vieną iš Pietų Kalifornijos daugybinių sultingų, kalnuotų kraštovaizdžių. Ekskursijos metu Kardašianas parodė savo tonizuotą kūno sudėjimą figūroje, apkabindamas juodus megztinius ir apkarpytą pilką tee, o abu jos vaikai dėvi marškinėliai ir šortai. “Gamble” taip pat išlaiko atsitiktinius bėgikų kelnes ir baltuosius kelius. 

Žygiai.

Nuotrauka, paskelbta Kourtney Kardashian (@kourtneykardash)

“Žygiai”, Kardašianas tiesiog pavadino nuostabų šūvį. Šeima, kuri kartu dirba, lieka kartu! Ir atrodo, kad jų šeimos pasivaikščiojimas pavargė vaikus iš tos pačios nakties, Kardašianas sukūrė nuotrauką knygai, kurią ji skaitė savo vaikams prieš miegą, kartu su antrašte “Goodnight”. 

SUSIJĘS: žr. Kourtney Kardashian’o žavinga nuotrauka apie jos “Mažų pietų datų” Penelope ir Reign

Labos nakties. ↗��❤️

Nuotrauka, paskelbta Kourtney Kardashian (@kourtneykardash)