“Kourtney Kardashian” vakarienė su Kendall Jenner dėvėjo “Chicest Sheer Top”

Sestai Kendall Jenner ir Kourtney Kardashian antradienį pasitraukė į vakarienę Los Andžele, atrodydami, kaip visada eklektiškoje gatvės stiliuje.

Kourtney, 38 metų, pasirinko šiuolaikišką ir sudėtingą ansamblį, sukūręs pusiau besiskiriančią briaunu baltu ilgomis rankovių marškinėlių su dideliu liemeniu rudais odiniais kelnais (panašiai atrodantį čia) ir elegantišką pėdų snapo blauzdų porą (parduotuvė panašus atrodo čia).

Jenner, 22 metai, parodė savo nuojauta atsitiktiniams, tačiau netikėtai gabalams dekonstruotos negabaritinės deniminės striukės, karališkųjų kaprijų, paprasta balta tee ir juodų smailių pirštų mulų. Šis modelis pritaikytas krepšinio kryžminio skudurinio krašto krepšiui ir raudonai, baltai ir mėlynai Svetimas dalykas Vairuotojo skrybėlę ($ 15; target.com) – niekas nėra apsaugotas nuo fandomo!

Kourtney Kardashian Kendall Jenner
BACKGRID

Kiek mes žinome, Kendall ir Kourtney yra vienintelės “Kar-Jenner” dukterys, kurių artimiausiais mėnesiais nekantriai laukia kūdikio. Akivaizdu, kad jie nusipelno nakties – jie turi ištrūkti iš savo sistemos, kol jiems bus pavesta auklėti naująją kartą!

Gerai, tu du!