Kourtney Kardashian’s Secret už blizgus plaukus jau gali būti jūsų virtuvėje

Tarsi mums reikia kitos priežasties mylėti avokadus, Kourtney Kardashian dabar patvirtina mūsų mėgstamiausius vaisius, bet ne pagal jo skonį. “Realybės žvaigždė” pasidalijo savo paslaptimi su sveikais ir blizgiais plaukais savo programoje ir tinklalapyje, o tai reiškia, kad jūsų žandikaulis bus užgesintas guakaamolelyje.

“Mano nuostabus plaukų stilistas Andrewas Fitzsimonsas ir aš sugalvojome receptą, kuriuo pašaukiame plaukų skutimą”, – parašė ji, sukūrusi mielą dueto klipą. “Andrew mano plaukai gana daug kasdien”, – sako ji.

“Mane buvo įdomu kokteiliai, kuriuos ji gėrė, ir aš sukūriau plaukų skutimosi, avokado plaukų skonį”, – sako Fitzsimons. “Tai natūralus detangleris”.

Norėdami kopijuoti Kardashiano slaptą ginklą, sumaišykite 1 1/2 avokados su 2 šaukštais alyvuogių aliejaus, 2 tablessons “Manuka medaus” (mėgstamiausias “stebuklingo maisto” Kardsashianas) ir 1/2 citrinos sulčių. Padengti savo spynos natūraliu gydymu, šukuoti per ją ir 45 minutes palikti stipreses, lygausias ir švelnesnes veisles.

SUSIJĘS: Kris Jenner, Kourtney ir Khloé Kardashian. Dazzle ant Angel Ball.

VIDEO: 14 iš Kourtney Kardashian mėgstamiausių sveikų maisto produktų

 

Peržiūrėkite visą vaizdo įrašą apie Kardashian programą ir svetainę, kad gautumėte visą pamoką.