Kourtney Kardashian bares tai visa nuotrauka šaudyti, o devyni mėnesiai nėščia

Tik keletą savaičių po to, kai Kim Kardashian bandė “nutraukti internetą”, vyresnioji sesuo Kourtney Kardashian viską išmėgino nuogi fotografuojant DuJour o devynis mėnesius nėščia su savo trečiuoju vaiku.

SUSIJĘ: “Kourtney Kardashian” patiekiamas Tiffany’o tematikos kūdikiams dušas

Kai kurie žmonės, norintys pasirodyti švelnioje vietoje, gali pasirodyti drąsūs, tačiau Kardašianui, kuris taip pat buvo nude, veždamas Masoną (dabar 4 m.), Jis atrodė natūralus. “Kas man malonu švęsti mano kūno nėštumo formą ir užfiksuoti tą laiką mano gyvenime “, – sako ji DuJour. Mano manymu, nuogumas nėra kažkas, dėl kurio turi būti gėda. Aš nesmerkiu savo kūno “, – sako ji. “Aš esu geriausias, kai aš nėščia”.

SUSIJĘ: pažymėta! Kourtney Kardashian parodo savo kūdikio juoką juodo bikini

Jos savitarpio užtikrinimas, be abejo, ateina per tris išleistas nuotraukas. Kardašianas atrodo tiek seksualus, tiek paprastas portretuose, kuriuos nufotografavo žinomas fotografas Brianas Bowenasas Smithas, kaip parodyta aukščiau pateiktoje nuotraukoje. Paprastas fonas ir minimalūs reikmenys atspindi “žaliavinį” jausmą, kurį Karadashianas ketina. “Man patinka, kaip žaliavos yra. Tai mano kūnas: aš nesistengiu įspėti ko nors ar būti kažkuo, kuo aš nesu”.

Net jei jūs negalėsite pamatyti, kad save nėrę nėščia, realybės žvaigždė tikisi, kad pamatysite juos kaip meninę. Mes sakome, kad darbas gerai atliktas!

Skaityti visą interviu ir pamatyti daugiau nuotraukų dujour.com.

FOTO: Kourtney Kardashiano geriausias motinystės stilius