Koks jos laikas Bachelorette mokė Rachel Lindsay apie rasti meilę

Šiek tiek mažiau nei prieš metus mes visi sėdi ant mūsų kušetės krašto Bachelorette’s 13 sezono finalas, kad pamatytum, kas Rachel Lindsay duos savo paskutinę rožę. Ji pasišalino per 31 vaikiną ir galiausiai pasirinko Bryaną Abasolo, kuris niekuomet netvarkė didelio klausimo su labai dideliu žiedu. Jei esate stovėjęs, kad girdėtumėte apie jų oficialią vestuvių datą, turėsite laukti, – pasakoja Lindsėja Stiliuje pora laukia televizijos renginio. 

Dabar tik prieš 14-osios sezono finalą Bachelorette, mes kalbėjome su Lindsėjaus apie tai, ką ji sužinojo apie meilę ir santykius nuo jos įjungimo į šou, kaip vyksta vestuvių planavimas ir kaip ji prisitaiko prie gyvenimo kitoje pusėje. Galbūt Becca Kufrin gali pakelti galą ar dvi, nes ji ketina išdalyti vieną labai prasmingą rožę, pati. 

Lindsay taip pat atskleidžia toną apie savo asmeninį stilių, grožio hakes konkurentai dalijasi per Bachelor Mansion, ir vienas grooming paslauga rodo, kad jie visada buvo prieinami jiems (tai, vašku). Perskaityk viską apie tai. 

Ką tu atrado apie Bryaną, kad niekada nebūtų žinojęs, kai abu buvo parodoje?
Jis drovus. Šou parodyti jį kaip labai žavų – ir jis yra – bet aš buvau nustebęs, kaip jis gali būti drovus, nes jis toks įsitikinęs žmogumi. Jis turi tokią ramią pasitikėjimą savimi, kuris yra malonus.

Sekmadienio meilės rūšis ☀️���� # vacationvibes # allsummer18 #rnb #throwback #mexico

Paskolos, kurią dalijasi Rachelė Lindsay (@therachlindsay)

 

Kokie trys svarbiausi dalykai, kuriuos sužinojau apie tai, ar yra kas nors tau tinkamas, greitai, o parodoje?
Esu tikrai žmogus, kuris tiki energija ir svyravimais. Manau, jei jūs tikrai atkreipiate dėmesį, galite sužinoti, kas jie yra gana greitai. Na, tai kartu su mano advokato įgūdžiais tikrai padeda. Aš manau, kad trys svarbiausi dalykai, kuriuos sužinojau: klausytis, pasitikėti savo žarnyne ir nevertinti knygos viršelio.

SUSIJĘS: Kaip atsigaivinti nuo “Bad Breakup”, pasak Bachelorette Becca Kufrin

Ką sužinojau apie pavydą santykiuose – ir kaip su juo elgtis – nuo to, kai pasirodysi, kai keli žmonės susipažįsta su jūsų partneriu arba atvirkščiai?
Būčiau melas, jei aš tau pasakysiu, kad jis jums nepasiekiamas, nes mes visi turėjome savo akimirkas. Aš sužinojau, kad svarbu būti tikri tuo, ką turite, ir nuskęsti visą išorinį triukšmą. Jūs negalite būti išsiblaškęs dėl to, ką visi daro ir kaip jie tai daro. Jūs turite žinoti, ko norite, ir sutelkti dėmesį į tai. Be to, turite būti sąžiningas su savo partneriu, kaip jaučiate ir palaikykite ryšių liniją, jei jums reikia šiek tiek papildomo perdraudimo.

Ar ankstyvaisiais santykių etapais manote, kad geriau atskirti vienintelius ar kelis žmones ir kodėl?
Na, aiškiai manau, kad turėtumėte iš pradžių atidaryti savo parinktis. Jūs žinote, kaip norėčiau tai padaryti, susipažinę su 30-plus žmonių. Bet manau, kad svarbu ne pirmas dalykas, kuris eina per duris arba atsitraukia iš limuzino. Paimk laiko, būk kantrūs ir pamatysite, kur bus jūsų (-ių) santykiai (-os).

VIDEO: pažiūrėkite į Rachelės įsitraukimą

 

Kokia yra jūsų mėgstamiausia istorija apie Bachelor Nation, apie kurią niekada anksčiau nepaaiškinote?
Lengva prarasti protą ir turėti salono karščiavimą savivaldybėje. Alexis Waters ir aš bandėme pabėgti ar kreiptis pagalbos keletą kartų. Mes bandėme peršokti per sienas (jie buvo pernelyg dideli), mes parašė “SOS” mūsų kūnams, kai lėktuvai skraidė, ir šaukė kaimynams kalbėtis su mumis. Jis pasiekė tašką, kuriame mes pradėjome matyti moliuskus ir nuotolį. Tai tikriausiai buvo ketvirta diena savivaldybėje.

SUSIJĘS: Tarp aiškių nugalėtojų BacheloretteGalutiniai konkurso dalyviai

Ką sužinojau apie privatumą santykiuose, esančius šou, kur lankymasis yra viešas? Ar manote, kad privatumas yra pervertintas?
Jūs turite išlaikyti kai kuriuos dalykus privačiais savo santykiuose. Tai daro jį taip ypatingai tarp dviejų žmonių. Kai nesate privatūs, atsiveriate kiekvieno nuomonei apie jus. Kai Bryan su aš buvau vienintelis, mes liko naktimis kalbėti ir mokytis vieni kitus. Tos akimirkos buvo tokios brangios ir privačios mums. Jie buvo mūsų ir jie pastatė mūsų santykių pagrindą.

Kiekviename epizode jūs atrodė nuostabi. Kaip jūs galėjote išlaikyti savo grožio papročius namuose? Ar turite ką nors atvykti savo antakius, plaukus ar duoti jums vašką?
Tai buvo įdomu sužinoti tiek daug grožio patarimų ir paslapčių iš mergaičių namuose. Aš išlaikiau savo įprastą, žiūrėdamas ir mokydamasis, ką darė kiti. Buvo malonu, kad, nors tai ir yra konkurencija, visi buvo labai naudingi grožio skyriuje. Mes padarėme vienas kito makiažą ir kartu sudėjome kaukes. Kalbant apie vaškavimą, mes galėjome gauti vašką, kad išlaikytų išlaikymą.

SUSIJĘS: Ši vandeniui atspari tuša Gauta Bachelorette Becca Kufrin per jos Breakup su Arie

Ar dar turite išrinktą vestuvių suknelę? Kaip vyksta vestuvių planavimas?
Aš iš tikrųjų pradėjau kurti savo suknelę, kuri yra labai įdomi. Be to, mes susiaurinome vestuvių vietą, priklausomai nuo to, ar ji yra televizijoje, ar ne. Jei televizorius, tada norime, kad Dallas ar Kalifornija. Jei ne televizija, mes norime paskirties vestuves.

Tu keliauja su Pasukti. Kas yra vienintelė mada, kurią visada galite pakrauti vasaros kelionėms?
Mano LPA nuogi bodysuit. Galite suknelę aukštyn arba žemyn, ir tai tiesiog seksualus.

Laimė pergalę iš “@lipsyncbattle” scenos, norėdami mėgautis #revolvesummer su “@revolve” • • • Drabužiai iš aprangos: @officialnaven šortai ir @ lpa bodysuit. #summertimefine

Paskolos, kurią dalijasi Rachelė Lindsay (@therachlindsay)

Kokios vasaros tendencijos dabar esate??
Atitinkantys kostiumų komplektus. Negalite su jais elgtis blogai, jūs galite juos sumaišyti ir suderinti su kitais daiktais. Mano mėgstamiausi pagal Lovers + Friends.

Paskutinis, bet ne mažiau svarbu, ką norėtumėte pamatyti kaip bakalaurą kitą sezoną?
Jasonas, Bleikas ar Jordanija.