Koks Ar Golden Globe Red Carpet pradžia?

Auksinis Globes Red Carpet Shot - Lead

Kristoforo Polkas / NBC Universal

Nors mes laukiame didžiųjų dalykų šiais metais “Golden Globes” ceremonijoje, dėka “Time’s Up” judėjimo, vis dar laikina tradicija prisitaikyti prie raudono kilimo ir pamatyti žvaigždes, kai jie atvyksta. Panaikinkite tai, kaip vaikščioti per praėjimą per vestuves – tai pirmasis išvaizda, ir tai visada yra labai įdomu pamatyti, ką jie dėvi.

Šiais metais, nes daugelis aktorių ir aktorių planuoja dainuoti solidariai, mūsų laukimas yra didesnis nei bet kada. Taigi, kiek laiko pradeda raudonas kilimas, ir kur galėčiau jį pamatyti, galite paklausti?

Atsakymas yra 15 val. Ramiojo vandenyno laikas / 6 val. Rytu ir jūs galite žiūrėti per “Golden Globe” “Facebook” tiesioginį pokalbį. Taip pat yra “2018 Auksinio Globe Atvykstamojo specialusis” Šiandien Šou “Natalie Morales”, “Carson Daly” ir “Al Roker”, kurios turi būti transliuojamos tiesiogiai NBC nuo 4 iki 5 val. Ramiojo vandenyno laiku, nuo 7 iki 8 rytų.

Dėl minutėlių aprėpties, prisijunkite prie mūsų Stiliuje“Live” tinklaraštis, prasidedantis iškart po raudonojo kilimo išleidimo.