Koks 150 metų senumo kvepalų kvapas?

Žinoma, mes visi nuskendoime kvapu, kuris sugeba nustebinti nostalgiškus prisiminimus, tačiau naujausias Lili Bermudos kvapo paleidimas yra tikrai pasakykite mums, kad būtų tiksli važiavimas laiko keliu – iki 150 metų.

1864 m. Pilietinio karo blokados bėgikas, vadinamas “Mary Celestia”, nuskendo tik prie Bermudos pakrantės, kuris, be žinios, labiausiai neapsaugojo nuo paslėpto prabangių kvepalų butelių, esančių laivo lankelyje. Peršokti į 2011 m. Audra nukrito į vietovę ir pakeitė laivą, kuris sugadino neapsaugotus buteliukus, ir paskatino “Drom” kvapiųjų medžiagų ir “Lili Bermuda” parfumerijos pliusus atsigaivinti. Buteliai buvo pristatyti į “Drom” kvapiųjų medžiagų laboratorijas, esančias Niu Džersyje, kur jie buvo atidaryti ir chemiškai ištirti, todėl kvepalai gali būti atkuriami šiuolaikiniam naudojimui. “Butelių atidarymas atrodė kaip 150 metų gyvavimas”, – sako Jean-Claude Delville, kuris vadovavo kvepalų atkūrimo komandai. “Buvau nustebintas tuo, kaip ji buvo šviežia ir gėlėta, ir citrusinių vaisių kiekis jame”.

SUSIJĘS: Oribe pristato kvepalus

Keista, 150 metų senumo kvapas pasirodė esąs tik senosios mokyklos. Nors mes buvome pasiruošę išplauti miltelių mišinį, geriau tinka mūsų močiutėms, gyvas greipfrutų, rožių ir apelsinų žiedų atidarymas atsipalaiduoja raudonmedžio ir gintaro pagrindo bei kvapo dar šiuolaikiškiau, nei tikėtumėte. Tai galėjo būti dėl to, kad už originalių sultų buvo pranašumai – buteliukai, kurie nusileido laivu, buvo iš dabar likusio “Piese” ir “Lubin” kvepalų namų Londono Bond gatvėje ir jo pagrindinis perfumeras G. W. Septimus Piese iš tikrųjų sukūrė pirmąją knygą apie šiuolaikinių kvepalų sukūrimą 1857 m Parfumerijos menas. “Tokios galimybės neatsiranda pernelyg dažnai”, priduria Delville. “Mes išanalizavome ir užfiksavome unikalų originalaus kvepalų dvasią ir taip atkūrėme prarastą lobį”. Kvapas dabar galima įsigyti už 225 JAV dolerius lilibermuda.com svetainėje – tik 1864 buteliukai buvo pagaminti kaip metas, per kurį “Mary Celestia” sugriuvo, todėl pasiimkite savo kvepalų istoriją, kol jūs vis dar galite.

FOTO: 19 Fall Fragrances Try Now

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 + 6 =