Kodėl tu turi pakviesti savo egzistenciją į savo vestuves

Savo kasdieniniuose karališkojo darbo funkcijose princas Haris gali būti susijęs su begalinėmis taisyklėmis ir tradicijomis, tačiau kai kalbama apie jo santuoką, jis nėra čia jūsų senamadiškos moralės dėlei, thankyouverymuch. Pasak pranešimo, jis kviečia dvi savo buvusios merginos, Chelsy Davy ir Cressida Bonas, į savo vestuves Meghan Markle.

Pasakojo šaltinis “Daily Mail” kad jis liko artimi draugai su Davy ir Bonasu, įsitikinę, kad “jie nesidalija”. Kviečiant buvusį liepsną stebėti, kaip jūs galite keistis įžadomis, gali atrodyti šiek tiek netradicinės, sakome: geras Hariui. Beje, jo brolis Williamas, atrodo, laikosi to paties požiūrio, dalyvaudamas Kenijos buvusios liepsnos drauge. Ir gaukite tai: Jis nuėjo beproti, be Kate Middletono.

VIDEO: “Meghan Markle” ir “Prince Harry” iš savo Mini-Mes gavo išmintingą vestuvių dovaną

Pasak Rachel Sussman, Niujorke įsikūrusi licencijuota santuoka ir šeimos terapeutas, nesvarbu, ar tikslinga pakviesti tavo visas, ar ne, yra susijęs su jūsų dabartiniais santykiais su jais. “Paprastai iki to laiko, kai pora užsiima ir susituokusi, jo draugai yra jos draugai, o jos draugai yra jo draugai”, – sako ji. Bet jei tavo sutuoktinis niekada nesilaikė buvusio klausimo, tai kitas klausimas. Ar yra priežastis, kodėl tu juos atstumei nuo savo sužadėtinio? Ar čia vis dar romantiški jausmai? “Tai gana keista, jei kas nors nori pakviesti ką nors į vestuves, kad jų vyras ar jų žmona šiuo metu nėra draugiška.”

Sussmanas siūlo iškelti temą savo partneriui kaip klausimą: “Aš einu per svečių sąrašą ir galvojau, kad noriu pakviesti šį asmenį. Nors mes trumpai rodėme, mes turime tikrai gražią draugystę. Ar jūs atviras, kad jį į vestuves? Ar jums patinka tai? “

SUSIJĘS: pridėkite šiuos 5 dalykus į Pažintys profilį, o kiekvienas žengs į dešinę

Daugelio porų atveju bus aišku, kokius exes turėtų arba neturėtų būti pakviestas be aiškios pokalbio, ypač jei ex tapo brangiu draugu. Tačiau vis tiek svarbu kartu aptarti kvietimą. Ana, 34 metų, kuri susituokė su savo vyru prieš kelerius metus, paklausė, ar ji galėtų įtraukti savo buvusio vaikino į svečių sąrašą: “Jis reagavo taip pat, kaip ir kiekvienas kitas draugas, kurį pakvietiau”, – sako ji..

“Exes” gali vaidinti formuojančius vaidmenis mūsų gyvenime, o tie prisiminimai neišnyksta, kai romantika baigėsi. “Mes buvome kolegijoje kartu ir jis buvo mano pirmas realus meilė”, – sako Anna apie savo ex. “Manau, kad mes daug nuėjome kartu, o daugelis tų, kurių aš esu šiandien, yra dėl jo. Jis taip pat yra bet kurios partijos gyvenimas”. Ex dalyvavo su savo tada mergina, ir vyras buvo neryškus.

Tačiau, jei jūsų sužadėtinis reaguoja neigiamai į kvietimą į savo egzistenciją, pabandykite išsiaiškinti, kodėl, nepakeliant per sunkiai, Sussmanas pataria. Jei priežastis yra pavydas, tai yra puikus laikas, kad abiejų jūs galėtų pasikalbėti apie tai ir kaip tai paveiks jūsų santuoką. Tačiau ji pabrėžia, kad neatsisakydama ar ignoruodama savo partnerio jausmus ar nuomonę.

SUSIJĘS: Nustebinančiame vestuvių suknelės stiliaus, kurį kiekvienas nuotakas pririša

“Tai nėra jūsų bosas darbe, sakydamas:” Aš gerbiu jūsų nuomonę, bet aš perleidžiu tavo sprendimą “, – priduria Sussmanas. “Jūs turite sutikti nesutikti arba pasiekti kompromiso. Turite rasti sprendimą”.

“Kai jūs jau esate drauge, nėra jokios priežasties, dėl ko neturėtumėte pakviesti šio asmens į jūsų vestuves,” sako Tifany Wunschl, “Gourmet Invitations” etiketo ekspertas, tačiau tai nereiškia, kad jie turi būti “front” ir centre visą šventę. Yra būdų, kaip laikytis vestuvių svečių sąrašo etiketo ir Padaryti visiems laimingus: registratūroje sėdėkite savo artimuosi nuo vestuvių vakarėlių ar mylinčių stalų, norėdami sušvelninti savo partnerio nerimą..

Ir jei jūs pajusite, kad pristatote savo ex į vakarėlius kitiems svečiams, žinote, galbūt praleiskite istoriją “pirmas tikras meilė”. “Senas draugas” veiks tik gerai.