Kodėl Scarlett Johansson Met Gala suknelė buvo daugiausia tema naktį

Nepatyrusioms akims, Scarletto Johanssono gauzė “Met Gala” išvaizda buvo šiek tiek snausti, prarastos pagal Rihanna popiežiaus skrybėlę. 

Bet juodos spalvos karoliai, brangakmeniai, kaklo papuošalai (Cardi B), blizgūs Versace kryžiai (Kim Kardashian West) ir halo galvos apdangalai (pažodžiui visi kiti), Johanssono menkas ansamblis iš tiesų buvo vienas iš svarbiausių ir galbūt labiausiai aktualių.

Scarlett Johansson
John Shearer / Getty Images

Kodėl klausi? The Kerštojai “aktorės” suknelę sukūrė Marchesa, 14 metų ženklas, kurį įkūrė ir vadovavo Kerenas Craigas ir Georgina Chapmanas, pastarasis yra Harvey Weinšteino atskira žmona. Johanssono išvykos ​​žymi pirmąjį didžiulį prekės ženklo raudonojo kilimo išvaizdą, kai nuo vėlyvojo Weinstein pakilimo spalio mėn., Kai dešimtys moterų apkaltino vieną kartą iškilusį sekso prievartos ir priekabiavimo filmą. Marcheso atveju tai yra svarbus išpirkimo momentas – religinis ryšys, jei kada nors buvo. 

Netrukus po skandalo Holivudo stilistai nenorėjo pritvirtinti savo klientų “Marches”, ypač kai paaiškėjo, kad dauguma aktorių, kuriuose vaidina filmai, kuriuose vaidina Weintšteinas, buvo patyčios, kad pats Weinstein patyrė tuometinę prekinį ženklą. Felicity Huffman, kuris filmavo 2005 m Transamerica, sakė, kad ji dėvėjo Marches, reklamuojant filmą pagal Weinšteino įsakymą, kuris grasino savo karjerą šiuo klausimu. Kelios A sąrašo žvaigždės, tokios kaip Kate Blanchetas ir Renee Zellweger, taip pat buvo pastebimos bereces, tuo pačiu reklamuojant Weinstein’o filmus 2000-ųjų viduryje, kuri tuo metu įdėjo Marsesa į žemėlapį ir padėjo jam žydėti į pagrindinį raudonojo kilimo žaidėją. Tačiau pagrindinė problema, su kuria susidūrė mada, buvo tai, ar prekės ženklas turėtų būti nubaustas už Weinšteino veiksmus?

SUSIJĘS: Marchesa nori paremti #MeToo ir Time’s Up. Ar tai netrukus?

Per politiškai įkrautus raudonus kilimus ši apdovanojimų sezonas, ypač “Golden Globes”, uždarytas, buvo nerašta “Marchesa” suknele. Tačiau anksčiau šiais metais Amerikos Amerikos mados dizainerių taryba pasveikino Chapman’ą, išreiškė savo paramą dizaineriui ir pritarė jos sugrįžimui. “Tai kelia nerimą, kai moterims baudžiama už piktnaudžiavimo nusikaltimus”, – sakė Diane von Furstenbergas Holivudo reporteris

Į pareiškimą apie jos suknelę Žmonės, Johanssonas sakė: “Aš dėvėjau Marchesą, nes jų drabužiai verčia moteris jaustis pasitikintys ir gražūs, ir aš džiaugiuosi palaikydamas du neįtikėtinai talentingų ir svarbių moterų dizainerių sukurtą prekės ženklą”. Ypač aktyvi 33 metų aktorė buvo aktyvi dalis “Time’s Up” judėjimo Holivudo.

Tuo metu, kai Johanssono bordo suknelelyje nebuvo kryžių, halosų ar Madonos nuorodų (arba popui, atlikusiam įvykio metu, ar Kristaus motinai), ji atstovauja prekės ženklo atgimimui mados didžiausioje scenoje. Marchesa grįžta ir mados bendruomenė (bet galbūt labiausiai – Anna Wintour, trečiadienį vakarą pasakiusi Stephenui Colbertui: “Aš turiu galvoje, kad Džordžina yra puikus dizaineris ir nemanau, kad jai reikėtų kaltinti dėl vyro elgesio . Man atrodo, kad tai buvo puikus gestas, kurį Scarletto dėvėti dėvėti tokį suknelę kaip gražią suknelę, tokia kaip tokia vieša proga “) stovi toli už jo. 

Nepriklausomai nuo jūsų jausmų apie prekės ženklą, išpirkimas tikrai yra temos dvasia.