Kodėl neseniai atidengtas karalienės Elžbietos II portretas yra toks svarbus

Karalienė Elžbieta II turėjo visą savo gyvenimą užsakiusių daugiau kaip 150 oficialių portretų, tačiau jos naujausias, šiandien paskelbtas Vindzoro pilyje, karalienės savaitgalio namuose, yra daug reikšmingesnis nei pastaraisiais 149 (ar panašiais) paveikslais jos panašiose.

Praėjusiais metais karalienė Elžbieta tapo ilgiausiai valdančiu monarchu Jungtinės Karalystės istorijoje, ir tik šią savaitę ji vėl įrašė istorijos knygas kaip ilgiausią pasaulyje valdantį monarchą po Tailando karaliaus Bhumibol Adulyadej mirties. Šis naujai atskleistas portretas yra pirmasis karalienės paveikslas, kuris buvo užfiksuotas pasaulyje.

Karalienė Elizabeth II viewing portrait - October 14, 2016
DOMINIKAS LIPINSKI / AFP / Getty

Naujausiame portrete karalienė pirmą kartą yra tapatinama kaip britų Raudonojo Kryžiaus globėja, labdara, kurią ji aktyviai palaikė per savo 63 metų britų monarcho karalystę, praneša Žmonės. Kanados menininkas Henris Ward apgynė karalienę drabužinės apranga, deimantinius auskarus, apyrankę ir tiarą, priklausančią karalienei Aleksandrai, kuri atliko svarbų vaidmenį norint gauti Raudonojo Kryžiaus karališkąją chartiją, įtikindama savo vyru, karaliumi Edwardu VII, pristatyti chartija labdarai 1908 metais. Trumpa fonde yra Henry Dunant, Raudonojo kryžiaus steigėjas.

Žiūrėti: labiausiai įsimintinų Kate Middleton apranga

SUSIJĘS: 8 kartus Karalienė Elžbieta ir Kate Middleton išreiškė tą patį

Kai kuriuose karalienės daugelyje kitų oficialių portretų yra ir anūkai ir provaikaičiai, tarp jų princesė Charlotte ir princas Džordžas, jos vaikai ir vyras, princas Filipas, ir, žinoma, daug užsakytų portretų su savo mylimu korgiu.