Kodėl Meghanas Markle niekada nebus “jos karališkosios didybės princesė Meghan”

Jei pasirinksite “Princess Meghan” “Markle” eiti pėsčiųjų perėjimo link su princu Hariu, galbūt norėsite persvarstyti dalykus.

Nors Markle iš tikrųjų gaus princesės vardą savo vestuvių dienoje, jos pavadinime nebus įtraukti Markle. Kalbėjo karališkasis ekspertas Alastairas Bruce Stiliuje tik apie tai, ką gerbėjai gali skambinti “Markle”, kai ji sako “Aš”. Jo atsakymai gali jus nustebinti.

“Tuo metu ji tampa jos Karališkosios Vyriausybės princesė Harija iš Velsos. Na, tai didžiulis pokytis”, – sakė jis. Stiliuje.

Jos karališkoji didybė princesė Harry iš Velso yra gana titulas, bet ką reikia pavadinti jos princese Meghan? Kaip paaiškėja, ši galimybė yra visiškai ne lentelėje.

“Ji niekada nebus jos karališkosios didybės princesė Meghan. Tai niekada neįvyks”, – sakė jis. “Ji taps jos Karališkosios Vyriausybės princesė Harija Velsas, nes mes nesuteikiame” Brides “pavadinimų. Tai Britanijoje tradicija, yra priežastis, tačiau tai labai nuobodus”.

TK
Chrisas Džeksonas / Getty

Nors “Markle” gaus princesės vardą, nesvarbu, kas iš karto, kai ji ištekės už princą Harį, taip pat yra tikimybė, kad Markle galėtų būti kunigaikštiena, nors tai nebus aiški, kol bus vestuvių rytas.

“Labai tikėtina, bet jūs negalite garantuoti šių dalykų, nes karalienė yra visų apdovanojimų šaltinis, valdovas yra visų garbių šaltinis. Jei karalienė to nori, ji gali paversti savo anūką kunigaikščiu vestuvių rytą, ir jei tai bus padaryta, tai bus paskelbta tikriausiai maždaug 8 ar 10 val., o tada, žinoma, santuokos metu ji taps tokia kunigaikštija, kur ji yra: jos Karališkoji Aukščiausiasis kunigaikštija, kur tai yra ” Bruceas pasakojo Stiliuje. “Mes turime pamatyti, ką karalienė nusprendžia daryti”.

SUSIJĘS: Prince Harry ir Meghan Markle padarys savo pirmąją 2018 m. Išvaizdą garsiausiuose neutraliuose

Jei prisimenate, tai būtent taip atsitiko, kai princas Viljamas ir Kate Middletonas susituokė, ir jie buvo pavadinti kunigaikščio ir kunigaikštystės Kembridžo. Tačiau paaiškėja, kad Middletonas taip pat turi mažiau žinomą princesės pavadinimą.

“Ji tapo Kembridžo kunigaikštystė, tačiau ji taip pat tapo ir yra jos Karališkoji Velnio princesė Viljamas”, – sakė Briusas.

Kuo daugiau žinai.