Kodėl Meghan Markle dėvėjo Ralph Lauren į Wimbledoną

Meghan Markle tik atvyko į savo pirmąjį “Wimbledon” kaip karališkąjį, dėvėdamas nuostabų mėlyną ir baltą ansamblį, kuris papildė seserį Kate Middleton “polka dot dress”. 

Jos juostelės palaidinė ir plačios kojos baltos spalvos kelnės (tiek Ralphas Laurenas), tikriausiai buvo ne tik pakabinamos “Markle” spintelėje, nes jos komplektas “Moterų” vieninteliai finalai iš tikrųjų palaiko ypatingą ryšį ne tik su žaidimais, bet ir su pradžia savo pasakos romantikos su princu Harry. 

Diena Twelve: The Championships - Wimbledon 2018
Clive Mason / “Getty Images”

Pranešama, kad Harį ir Meghaną sukūrė Violetas von Westenholzas, dirbantis viešųjų ryšių labui Ralphas Laurenas, kur susipažino su Marku ir yra karaliaus vaikystės draugas prieš dvejus metus teniso renginyje. 2016 m. Liepos mėn. Meghanas nuvyko į Wimbledoną kaip mados namo svečias tų metų “Wimbledon” žaidimams, apsirengusiems juodos apvyniojimo suknele su amerikiečių dizainerio priekine plyše. Prieš jos parašą netyčia kukuliai tapo jos eiti į, Markle nešiojo savo brunetę užrakto pusę, pusę šukuosena. 

Įžymybės Attend Wimbledon
Karwai Tang / Getty Images

“Meganas jau kurį laiką buvo Londono socialinės srities dalis ir labai lengvai įsitvirtino aukštai visuomenei, – sakė šaltinis” E! “. “Ir taip, kai Harry pasakė Violetui, kad jam sunku rasti ką nors, Violeta sakė, kad gali tiesiog turėti tobulą mergaitę”.

Karališkoji pora kalbėjo apie savo pirmąją datą per jų bendrus pokalbius su BBC praėjusiais metais, patvirtinančia, kad paslaptingas suvedėjas buvo darbe. “Tai buvo tikrai nustatymas”, – sakė Meganas. “Tai buvo aklai data. Aš apie jį daug nežinojo, taigi, vienintelis dalykas, kurį aš paprašiau, kai ji sakė, kad nori mus įtvirtinti, turėjau vieną klausimą:” Ar jis buvo malonus? “

Harry pridūrė: “Aš niekada, niekada net girdėjau apie ją, kol šis draugas nepasakė” Meghan Markle “. Aš buvau toks: “Gerai gerai, duok man, duok man šiek tiek fono, kaip čia vyksta?” Kai aš įėjau į tą patalpą ir pamatė ją ten, ji sėdėjo ten, man atrodė: “Gerai, gerai, aš turiu tikrai išbandyti savo žaidimą”. “

Kate at Wimbledon embed
Clive Mason / “Getty Images”

Koks skirtumas gali daryti dvejus metus. Megano grįžo į Londono žaidimus kaip Hario žmona, sėdėjusi karališkame dėžute su Kate Middleton’u. Manau, mes turime turėti Ralphą Laureną dėkoti už laimingą pabaigą šiai meilės istorijai.