Kodėl Meghan Markle dėvi batus, kurių dydis yra per didelis

Per praėjusią savaitę “Royal Ascot”, Meghan Markle atrodė teigiamai nepakartojamą (nenuostabu) balta “Givenchy” marškinėlius sukneleivę, “Philip Treacy” fascinatorių ir paprastų juodųjų siurblių porą. 

Iš pirmo žvilgsnio, jo kulniukai pasirodo paprasti – tai, kas galėtų pasimatinti seserį Kate Middleton’ą, tačiau, atidžiau apžiūrint, jos batai pastebimai yra per dideli. Tai mados keista, kad Meghanas tyliai praktikuojasi nuo savo įsitraukimo į princą Harį. 

Meghanas Markle
Max Mumby / Indigo / Getty Images

Pagal mados eksperto Harrietą Davey’ą, yra visiškai logiškas paaiškinimas dėl netinkamai pritaikytų siurblių sukimosi.  

Meghanas Markle
Neilas Mockfordas / GC vaizdai

“Brangakmenių šventės dažnai būna berniukų katedroje, kai jie rengiami renginyje ar ant raudono kilimo, dažniausiai būna tokie, kad galėtume visi su jais susieti, kad būtų išvengta pūslelių”, – sakė Davey. Saulė. “Nėra nieko blogesnio nei nemalonūs batai (mes visi buvome ten naktį), o kai tokios kaip Meghano šventės ilgą laiką vilki kulną, jų kojos dažnai gali išsipūsti”.

Toks patinimas ne tik padidina jūsų galimybes vystytis lizdinėse plokštelėse, bet taip pat ir bunionus, jei turite įprotį dėvėti per daug stulbinančius kulniukus. 

Meghanas Markle
Karwai Tang / WireImage

Tai viskas skamba praktiškai teoriškai, bet kaip Meghanas sugeba vaikščioti, nesvarbu, kaip vaikas žiūri į mamos aukštus kulniukus? Davey paslaptis: 

Meghanas Markle
Samiras Husseinas / “WireImage”

“Prekybos apgauti yra sudaryti pirštą su užpildu, pavyzdžiui, audiniu arba vata, ir tai gali būti ištraukta, kai jie jaučiasi kaip reikalinga šiek tiek daugiau vietos jų batų”, – paaiškino ji..

Na, ten turiu tai. Laikas, kurį reikės pakoreguoti, kai kitą kartą keliausite batų parduotuvėje, ponios.