Kodėl Mariono Cotillardo veidas yra beveik nepastebimas savo “Instagram Selfies”

Marionas Cotillardas, tai tu?

Prancūzijos aktorė atrodė beveik neatpažįstama nuotraukose, kurias ji dalinosi “Instagram” pirmadienį. “Gramose rodoma 41 metų badaujanti motina su žymiai išsamesniu menkiu, glamo šviesiai rožinė manija ir pasimatyta nauja žiurkė.

…ar nebūti…

“@Marioncotillard” bendrinta pozicija

Nustebęs, pasekėjai ir gerbėjai iš pradžių buvo susirūpinę, kad “Oskaro” nugalėtojas buvo atlikęs plastikinę operaciją. Tačiau greitai paaiškėjo, kad Cotillardas tiesiog dėvėjo peruką, makiažą ir protezavimą už savo vaidmenį filme Rokenrolas. Ji tikrai turėjome mus eiti antrą kartą. 

VIDEO: Chic Celebrity Motinystės Stilius

 

Dar vienas įrodymas, kad nuotraukos buvo skirtos atkreipti dėmesį į naujausią savo partnerio darbą? Antraštės. Cotillard pavadino vieną įrašą “Būti …” ir kitą “… ar nebūti …” senąja pasakojimo, kuri taip pat atsitinka Rokenrolasšūkis.

…Rock’n’roll #rocknrolllefilm @guillaumecanetofficiel ������

“@Marioncotillard” bendrinta pozicija

Būti…

“@Marioncotillard” bendrinta pozicija

NUOTRAUKOS: Mariono Cotillardo kintanti atrodo

Jos atstovas pasakė Žmonės kad Cotillardo išvaizda atspindi jos personažo išvaizdą šalia filmo pabaigos.

In Rokenrolas, Cotillard (kuris neseniai startavo Sąjunginė kartu su Bradu Pittu) pasirodo kartu su savo ilgalaikiu partneriu Guillaume Canetu, su kuriuo ji šiuo metu tikisi savo antrojo vaiko. Canet taip pat parašė ir nukreipė filmą, kuris, kartu su Cotillardo naujomis lūpomis, debiutavo Paryžiuje šį mėnesį.