Kodėl Kendall Jenner tikriausiai nevaikščioja “Victoria’s Secret” mados šou

Po to, kai Gigi ir Bella Hadid paskelbė, kad norės vaikščioti 2017 m. “Victoria’s Secret” mados šou, visuomenė kantriai laukė seserio dueto modelio palendo Kendallo Jennerio, kad atliktų panašų socialinės žiniasklaidos pranešimą.

Tačiau “TMZ” praneša, kad tokio “Jenner” pranešimo nebematysime. Pasak svetainės, socialinės žiniasklaidos žvaigždė nebus vaikščioti 2017 m. Parodoje – netgi ji netgi klausėsi, ir visa tai nutiestų jos sutarčiai su “La Perla” madingos apatinės kelnaitės.

Nors ji per pastaruosius du metus iš eilės ėjo VS parodoje, jos naujoji “La Perla” veidas, kaip pranešama, susijusi su nekonkurencinga išlyga, dėl kurios ji negalėjo modelio kitiems mažmeninės prekybos ženklams.

Socialinių žiniasklaidos detektyvai teigia, kad naujausias “Jenner” “Instagram” įrašas yra bandymas patvirtinti pirmiau minėtas pretenzijas.

Trečiadienį, 21-erių metų vyras, pasidalino fotoaparato fotoaparatu, linguojančiu gėlių vonelėje, apipavidalintuose nėrinių “La Perla” apatinio trikotažo komplekse. “Parašyk man : rožė: @laperlalingerie #LaPerla_Ambassador “, ji pavadino vaizdą.

rašyk man @laperlalingerie #LaPerla_Ambassador

Kendallas (@kendalljenner) bendrai naudojama žinia

Taigi, ar turėtume tai suprasti taip: “Aš nebesijuosiu šiais metais” Victoria’s Secret “mados šou, nes aš turiu šurmulį naują kampaniją su vienu iš jų konkurentų”?

SUSIJĘS: “Kendall Jenner” juostos paslėpta nuo jos nėrinių “Skivvies”

VIDEO: Šie modeliai vaikščioja 2017 m. “Victoria’s Secret” mados šou

 

Tik laikas parodys.