Kodėl karalienės Elžbietos mama liko daugiau pinigų princei Hariui nei princui Williamui

Kadangi šimtmečių senovės monarchijos paveldėtojai princas Viljamas ir princas Haris yra skirti gyvenimui, kai kalbama apie pinigus. (Nesivaržykime, kad jie netrukus pamatytų, kad jie užstoja karūnos brangakmenius už papildomus pinigus.)

Tačiau net ir taip, jų vėlyvoji senelė, karalienės motina, norėjo įsitikinti, kad berniukams buvo suteikta papildoma grynųjų pinigų suma. Beje, “papildoma pagalvėlė”, beje, yra kieta 18 milijonų JAV dolerių. Niekas nėra brangus.

Nors atrodo natūralu, kad du lygiai padalyti jį lygiai viduryje, didžioji močiutė tokiu būdu paskirstė finansus. Kelyje, kuriame gali būti karaliaus gerbėjai, verkantys favoritizmo, BBC patvirtino, kad karalienės Elžbietos mama paliko princą Harį daugiau pinigų nei ji princas Williamas.

Bet kodėl?

Karalienė Mother lead
Sion Touhig / Getty Images

Prieš pradėdamas prieglobstį Prince’o William’o vardu (rimtai, jis kada nors bus Anglijos karalius, jis bus gerai), yra pagrįsta ir tinkama priežastis. “Didžioji dalis pinigų bus eiti į jaunesnįjį brolį, nes” William “bus finansiškai naudingas, tapdamas karaliumi”, BBC pranešė.

Tai prasminga. As Elle UK pažymi, kad net tada, kai princas Charlesas tampa karaliumi, Williamas gaus daugiau nei Haris. Kai Charlesas iškils į sostą, Viljamas perims privačią dvarą, vadinamą Kornvalio kunigaikštystė, kuri verta gana šiek tiek pinigų. Ir net tas palaužia, palyginti su laime, kurį jis įgaus, kai pats tampa karaliumi.

VIDEO: karalienė Elžbieta gali dalyvauti “Thomas Markle” dramoje po visų

SUSIJĘS: Kas yra karalienės Elžbietos grynoji vertė?

Atrodo, kad karalienės motina tiesiog pažvelgė į princą Harį, kuris negaus naudos pinigais taip pat, kaip ir jo brolis. Kelias viską išlaikyti, senelė!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

64 − 55 =