Kodėl Julija Louis-Dreyfus nepraleido 2018 SAG apdovanojimų

Vep star Julia Louis-Dreyfus laimėjo didžiulį 2018 SAG Awards, tačiau, deja, ji nebuvo ten, kad švęs savo didelę naktį. Aktorė, kuri neseniai baigė savo paskutinį krūties vėžio chemoterapijos etapą, nugalėjo nominaciją “Moteriškojo aktoriaus” komedijos serijoje, o jos aktorė gavo garbingą kompozitoriaus pasirodymą ansamblyje..

Julija Louis Dreyfus SAG
Steve Granitz / Getty Images

Pristatytojai Mandy Moore ir Connie Britton priėmė Louis-Dreyfuso trofėjus savo vietoje, sakydami: “Julia, mes galvojame apie jus, ir mes mylime jus, ir mes džiaugiamės galėdami priimti tą veikėją jūsų vardu”.

Žiūrėkite visas galerijos vaizdas iš 2018 SAG Awards raudono kilimo.

Bet kodėl aktorė turi praleisti pasirodymą? Jos draugė Matt Walsh atsakė į mūsų klausimą, kai jis, kartu su likusia dalimi, paėmė sceną, priėmė jų ansamblio garbę.

“Julia Niujorke žaidžia. Štai kodėl ji nėra čia “, Walsh sakė auditorijai, paaiškindamas, kad nėra Louis-Dreyfuso.

SUSIJĘS: Julia Louis-Dreyfus sūnus pakelia savo mamą su juokinga vaizdo įrašu apie savo paskutinę chemo dieną

Aktorė vėliau Tweeted apie trūkstamą šou. “Aš norėčiau, kad aš galėjau [SAG Awards] tonight, bet turiu pripažinti, kad tai gana įdomu žiūrėti mano pj’s. Taigi garbė laimėti. Taip didžiuojuosi, kad esate sąjungos narys.Vep] bozos laimėjo ansamblio apdovanojimą. Nepamiršk, kad esi prie stalo su tavim visiems. Kaip buvo vištiena? “Ji juokavo, kad laimėjo devintą ir dešimtą SAG apdovanojimus.

Louis-Dreyfus planuoja grįžti į darbą Vep rugpjūčio mėnesį, o sezonas 7 – 2019 m. Mes džiaugiamės galėdami sužinoti, kad jauna gerai sugrįžta į darbą.