Kodėl Jennifer Hudson mėgsta dėvėti aukšto stiliaus džinsus

Manekenai, apsirengę naujausiomis “New York” ir “Soho Jeans” kolekcijos dangomis, trečiadienį naktiniame Niujorko “Marquee” naktiniame klube buvo pristatyti madingų apsiaustų grožis, kurių šventė prekės ženklo kritimas. Raudonos odos striukės, įdegintos zomšinės sijonėlės, boho tipo tunikos ir “off-the-shoulder denim” viršūnės iš linijos, kurios spinduliuojamos eksponuojant, o negyvi modeliai padarė vienodą teisingumą – tai naujausia kampanijos naujausia etikete Jennifer Hudson žvaigždė, kas tikrai geriausiai juos dėvėjo.

Dekoruotas džinsus (ir atitinkamą mėlyną marškinėlę), pabrėžiančius jos figūrą, “Grammy” apdovanojimų pelnęs dainininkas pasakoja savo meilę, kad kiekvieno mergaitės mėgstamiausias audinys, džinsas, yra stilingas. “Kai tu įdėsi šiek tiek kulno ar pridės šiek tiek … PIN arba mažą mygtuką, tai tik šiek tiek padidins jį”, – sakė Hadsonas Stiliuje. “Bet aš jaučiu, kaip kūno kostiumai yra puikus, puikus, puiku eiti su jean, žinote, ką aš turiu galvoje? Tai galėtų suknelė ir tiesiog pridėti šiek tiek švarko ir tu esi apsirengęs. “

SUSIJĘS: Jennifer Hudson yra “New Yorks” ir “Soho” džinsų kolekcija

Kai Hudsono užkrečiama šypsena ir elegantiškas drabužis išsiveržė į kambarį žiūrėti gerbėjus dainuoti karaokę, ji atskleidė, kaip mėlynasis tekstilė ne visada buvo jos etiketė. “Aš nevaliau per daug džinsų, nes jie tikrai riboja, ar žinote? Bet kai bandžiau šiuos dalykus, buvau toks: “Tai yra jeanas, kurio ieškojo”, – sakė ji.

Žvaigždė išsiplėtė ir paaiškino, kodėl ji taip įsimylėjusi “Soho” džinsų kūrinius: “Man visada kilo problema, kur aš negalėjau rasti džinsų, kurie tinka mano kojoms, bet netelpa juosmens. Jei jie tinka mano liemeniui, jie buvo per trumpi apačioje. Bet [ši kolekcija] yra tokia sąmoninga kiekvienai moteriai ir aš myliu apie tai. Tai labai jaukiai. Ir tada būdamas mama ir atlikėja, turintys tiek daug įvairių dalykų, jie gali būti keičiami. Aš galiu ją suknelė ir suknele. “

Nors Hudsonas pasiūlė, kad visos moterys prideda vaikino džinsus į savo drabužių spinteles, yra ypač tinkama, kad ji negali nustoti dėvėti. “Man iš tikrųjų atrodė, kad rado pagrindinį gabalą, kai radau aukšto stiliaus džinsus”, – sakė ji. “Tai magiškas jeanas, kuris tikrai veikia.

“Aš jaučiuosi linkęs, jei jis yra liemens, žemiau juosmens, aš ten nėra visiškai, jūs žinote? Ir tada aš noriu kažko, kad ketina pratęsti mano koją ir įsitikinti, kad mano visą koją yra, ir aš turiu pakankamai medžiagos, kad vis tiek patektų į mano kulkšnį, mieloji “. Ponios, atėjo laikas apsipirkti.

SUSIJĘ VIDEO: Šis redaktorius yra apsėstas su “Re / Done” džinsais