Kodėl Gigi Hadid Wowed Tommy Hilfiger (plius “The Lowdown on Thakoon” ne #NYFW)

Nors visa kita pramonė kovoja su didžiule klausimu, ar parodyti kolekcijas mėnesius iš anksto spaudai (rizikuojant nuobodyti savo klientus) arba rodyti juos, kai drabužiai yra pasirengę pirkti (rizikuojant atsverti žiniasklaidą) , už Tommy Hilfiger, pasirinkimas buvo be brainer. Nuo to laiko, kai jo verslas atsigavo nuo neigiamo per didelės ekspozicijos poveikio per pirmuosius didelius sprogimus devintajame dešimtmetyje, nes jo naujasis populiarumas Europoje buvo sugebėjęs kitaip elgtis.

Taylor Swift and Martha Hunt - NYFW Tommy Hilfiger
Neilsonas Barnardas / Getty

Jis gali priimti didelius sprendimus, kurie gali atrodyti rizikingi, pavyzdžiui, įkvėpti mados partnerystę su Gigi Hadidu ir parodyti jų kolekcijas su ekstravagantiška produkcija, kurią sudaro atrakcionų parko vaziavimas, lobster rolls ir Taylor Swift išvaizda, smeigtukai. Iš trijų didžiausių Niujorko dizainerių, kurie ketina pakeisti šį sezoną, parodydami savo kolekcijas sezonu (“buy-now-wear” dabar yra “buzzword”), “Hilfiger” labiausiai nušovė banką.

Tommy Hilfiger - Gigi Hadid - Look 2 - NYFW September 9, 2016
Antonio de Moraes Barros Filho / “FilmMagic”

Kai Gigi atidarė savo pasirodymą penktadienio vakarą buvusiame Pietų gatvių jūrų uoste, dėvėdamas odines kelnes ir apdailos karinį skrybėlę, po to sekė ilgas derinys, kuris buvo pilnas lengvai suplanuotų jūrinių dizainų ) Hilfiger aiškiai kalbėjo vartotojui. Ir pirkėjai gali eiti į tommy.com iš karto nusipirkti “Gigi” laivybos skrybėlę už 65 dolerius arba džinsinio jūrininko kelnes už 175 dolerius. Jei esate “Gigi” ventiliatorius, tai yra pirkimas, kurio būtų sunku atsispirti.

Tommy Hilfiger - Hailey Baldwin - NYFW September 9, 2016
Giovanni Giannoni / WWD / REX / Shutterstock

SUSIJĘS: “Iris Apfel” naujausias dizaino kūrinys jus nustebins

Žurnalų redaktoriams taip pat šou buvo labai smagu ir beveik sugadintas tuo, kad daugelis iš mūsų turėjo galimybę peržiūrėti Gigi bendradarbiavimą prieš mėnesius. Atvirai sakant, tai buvo protingiausia kolekcija, kurią Tommy parodė per metus, kai jis sukrėtė ir persvarstė didžiulę trikotažo tendenciją su versijomis pliušiniame velvjuje su savo parašo ženklo logotipu (290 dolerių). Aš nusipirkau tai. Žinoma, yra ir dar vienas pavojus, kad šie ankstyvieji adapteriai sugadins visus dalykus. Visi jie vis tiek gauna tokį puikią aprėptį, kad kitą sezoną daugiau dizainerių greičiausiai seka jų pavyzdžiu, ir gali būti, kad mes visi nuobodžiuosime visais šiais pakeitimais.

Tada dar ne, daugelis dizainerių turi išteklius, kad ištrauktų. Prieš jo sezoninį prekybos šou, Tomas Fordas pripažino, kad jo vakarienės teatras buvusio keturių sezono metu buvo parduotas milijonais dolerių. Hilfiger pasirodymas, be abejo, brangiai kainavo. Trečiasis pavyzdys – Thakoon Panichgul, kuris šį sezoną pagal panašų modelį pertvarkė savo fantastišką “Thakoon” kolekciją šį sezoną, be abejonės, nešluosdavo gamyklos ant stogo pastatyto Bruklino tilto, kuris apėmė keletą labiausiai fantastiškų megztinių stilių, šaliai ir sijonai, kuriuos per metus matiau iš jo.

NYFW Thakoon 4
Getty

SUSIJĘS: žiūrėkite visus “Stilingus” ženklus, esančius “Front Row”, esančiame NYFW

Kai Panichgulas pradėjo savo kolekciją daugiau nei prieš dešimtmetį, jis buvo per nakties pojūtis ir galėjo nukentėti dėl to, nes tada ši pramonė nebuvo gerai aprūpinta remti jaunus talentus. Kaip ir vartotojai, spauda išaugo neramus ir persikėlė į kitą iškilusią žvaigždę. Dabar jis grįžta į savo terminus, parduodamas tiesiogiai vartotojams, kurie jį mylėjo, su tam tikromis išvaizda dabar galima rasti thakoon.com. Pavyzdžiui, buivolų plytelė “bouclé coat” už 625 dolerius ir atitinkama sijonas už 325 $ galėjo būti tą pačią naktį, ir aš esu gana įsitikinęs, kad jie buvo.

NYFW Thakoon 1
Getty

NYFW Thakoon 2
Getty

NYFW Thakoon 3
Getty