Kodėl Chrissy Teigen nėra “Met Gala”

Pirmadienio nakties “Met Gala” raudoname kilime trūko dviejų savo spindinčių žvaigždžių. Chrissy Teigen ir jos vyras John Legend praleido madingą bosą, tačiau priežastis, kodėl daro daug prasmės.

Teigenas nėščia su pora antruoju vaiku, kūdikio berniuku, ir, kaip ji artėja iki jos datos, mama turėtų nuspręsti likti L.A., o ne skristi į Niujorką dėl bash. Ji pasidalino nuotrauka iš savo plikoto kūdikio stulpo atšaldymo ant sofos, juokaudamas, “laukiu savo eilės ant kilimo ties #metgala !! visada garbė !!!”

laukiu savo ruožtu ant kilimo ties #metgala !!!! visada garbė!!!

Paskelbta chrissy teigen (@chrissyteigen)

Teigenas tęsė didelę naktį, dalydamas savo “Met Gala glam” nuotrauką, taip pat jos netvarkingą bandelę, o atvėsdamas namuose. “Šių metų #metgala GLAM buvo man svarbus #SUPER, nes aš norėjau, kad jis tikrai įkūnytų dangiškųjų kūnų temą !!! Manau, kad mes jį prikalėme!” ji juokavo.

Šių metų #metgala GLAM buvo man svarbus #SUPER, nes norėjau, kad ji tikrai įkūnytų dangiškųjų kūnų temą !!! Manau, kad tai prikalėme! Perbraukite, jei norite #creds !!! Pirma aš šampūnavo savo #hair vakar su #shampoo, tada aš leiskite jai sėdėti 4 minutes, o aš #saved srityse, aš galėjau pamatyti mano # body. Kitas, aš naudoju # rankšluosčiu išdžiūti plaukus nuo šaknų iki galų! Tada aš naudoju #rubberband apsaugoti savo plaukus į ponią, kad buvau atsargus, kad nebūtų ištrauktas visą kelią! Galiausiai aš ištraukiau gabalus aplink mano #ears ir #neck! Visa mokomoji medžiaga artėja rytoj !!!!!!!! Patinka ir užsiprenumeruokite!!!!!

Paskelbta chrissy teigen (@chrissyteigen)

Visi anekdotai, Teigenas tikrai buvo liūdnas praleisti didelę naktį. “Aš padariau makiažą, tačiau aš nuoširdžiai tik labai pavydžiu, kad aš ten ne”, – rašo ji.

Aš padariau makiažą suskirstytą, bet aš nuoširdžiai tik labai pavydžiu, nes ten nėra. Taip pat reikia gerti vandenį

Paskelbta chrissy teigen (@chrissyteigen)

Pastarąjį mėnesį ji paminėjo jos nebuvimą “Instagram” įraše apie savo paskutinį viešąjį renginį iki kūdikio Nr. 2: “City Harvest” 35 metų jubiliejus. Pasakoje, ji padarė išvadą: “Dabar atėjo laikas slėpti ir priversti šį kūdikį pasiruošti pasauliui”, todėl aišku, kad ji sėdės kelis kitus įvykius, nes ji rengiasi priimti antrąjį vaiką.

Antraštė, skirta palaikyti @ cityharvestnyc !! Aukciono renginys, kuriame 20 metų patiekiami “INCREDIBLE @ ericripert” su @ johnlegend’iu fortepijonui, o aš tiesiog suvartojau maistą už 1,1 milijono JAV dolerių, karto du atskiri konkurso dalyviai. Tai yra 2,2 milijono dolerių. Aš negaliu patikėti. 25 centai – vienam žmogui maistas, todėl 8,8 milijono valgių žmonėms reikia tik iš šios partijos! Dėkojame visiems, kurie šią vakare davė savo laiką ir talentą. Labai didžiuojuosi, kad esate šios organizacijos dalis ir garbę laimėti miesto apdovanojimą. Dabar atėjo laikas paslėpti ir priversti šį kūdikį pasiruošti pasauliui ☺️

Paskelbta chrissy teigen (@chrissyteigen)

Nors mes tikrai praleidome savo buvimą mados užpildytame 2018 Met Gala raudoname kilime, būtų sunku įveikti keletą savo ankstesnių išvaizdų. 2017 m. Teigenas padarė pareiškimą tik juodai balta “Marchesa” suknele su strategiškai išdėstytomis nėrinėmis ir plunksnomis.

Chrissy Teigen John Legend Met Gala
John Shearer / Getty Images

Teigenas ir Legendas pasitraukė iš Gala 2016 m., Savaitėmis po to, kai pasveikino savo pirmąjį vaiką, dukterį Luną. Tačiau per dvejus praėjusius metus modelis ir virtuvių knygos autorius išliko tikra savo raudonojo kilimo filosofija, parodydama šiek tiek odos kai kuriose drąsiai žemose kojose.

Chrissy Teigen John Legend Met Gala
Rabbani ir Solimene fotografija / “Getty Images”

Chrissy Teigen John Legend Met Gala
Karwai Tang / Getty Images

Per savo pirmąją “Met Gala”, 2011 m., Buvo tik žaidimo pavadinimas, kadangi Teigenas buvo apsvaigintas nuo juodos suknelelės su permatomą sijoną ir šlaunies aukštą plyšį.

Chrissy Teigen John Legend Met Gala
Kevinas Mazuras / “Getty Images”

Štai tikimės, kad šią galios porą atgausime kito metų renginyje.