Kleopatra Coleman atskleidžia, ką norėjo dirbti su Jamie Foxx “White Famous”

Per pastaruosius dvejus metus, Kleopatra Coleman suvaidino žvaigždė FOX po apokaliptinio komedija Paskutinis vyras žemėje. Ji nuolatos privertė mus juoktis už savo vaidmenį kaip Erica, viena iš kelių žmonių, išgyvenusių mirtiną virusą, kuris išnaikino daugumą gyventojų. Nors jūs vis dar galite pamatyti, kaip Coleman išleidžia savo komedijos kibirkštines parodas, kurios skleidžia sekmadienius, ji yra pasirašiusi dar vieną televizoriaus koncertą – ir tai leidžia jai atsigręžti į dramatišką.

Ji žvaigždės kaip dainų autorius pavadintas Sadie naujoje “Showtime” serijoje Balta garsus, kuri premjera tą vakarą, spalio 15 d., 10.00 val. ET Jos charakteris yra buvusi serbų “Lead” draugė, Floyd Mooney (groja Džėjus Faraonas), jaunas juodas komikas, ieškantis didžiosios pertraukos. Šou yra laisvai paremta ankstyvojo Holivudo patirtimi Jamie Foxx, kuris žvaigždė kaip pats be to, kad tarnauja kaip vykdomosios prodiuseris. 

“Džeimio dopas,” neseniai sakė Colemanas Stiliuje. “Jis toks geras aktorius. Jis pradėjo komediją, bet jis viską perėjo, kad žaisdavo tiek daug skirtingų filmų personažų, o jis tiesiog toks didžiulis talentas. Aš niekada jo neišgirdau prieš tai, bet aš užaugau žiūrėti “Living Color” ir visi jo dainos ir filmai. Aš esu didelis gerbėjas “.

Po to, kai kartu dirbo, “Coleman” tapo dar geresniu “Foxx” gerbėju Balta garsus. “Aš labai gerbiu jo sugebėjimą žaisti save, ypač todėl, kad jis demonstruoja pasirodytą savo verslą”, – sakė ji. “Aš neturėjau jokių scenų su juo, todėl aš negalėjau dirbti su juo tokiu būdu. Bet jis negalėjo būti puikus. ” 

tk
Barry King / “Getty Images”

Nors Foxx dalyvavimas serijoje buvo vienas pagrindinių Colemano piešinių, pats scenarijus buvo dar vienas. “Man ypač patinka gaivus mano personažo ir Džeio charakterio, Floydo, santykių kokybė”, – sakė ji. “Jie praeina, bet jie yra draugai. Jie nekenčia vieni kitų, tai yra tai, ką mes matome daug. Tai iš tiesų panaši į mano tėvus, kai jie išsiskyrė, jie kartu dirbo, kelia mane, ir jie visada galėjo matyti akis į akis, bent jau apie tai, kaip jie norėjo pakelti savo vaiku. Tai man tikrai buvo patraukli. “

Ji taip pat buvo traukiama idėja perjungti įrankius, veikiantys protingai. “Per pastaruosius keletą metų komediją darydavau daug, bet turiu dramos foną”, – sakė ji. “Ką aš myliu Balta garsus yra tai, kad tai labai smagu, bet aš turiu galimybę tikrai nuversti savo dantis į kai kurias dramas. Tai malonu melds abu tuos pasaulius kartu. “Skaitykite žemyn, kad galėtume visą pokalbį su” Coleman “, ir laimėk serijos premjerą Balta garsus šįvakar.

Ar tu panašus į tavo personažą??

Man labiausiai patinka apie Sadie, kad ji yra dainininkė ir dainų autorė, bet ji nebūtinai bando būti dėmesio centre. Mes matėme, kad milijoną kartų, mergaitę, kuri bando padaryti ją pop žvaigždute ir viešai pažvelgti. Bet Sadie labiau suinteresuota rašyti ir būti už scenų, o man tai tikrai buvo gaivus. Aš tikrai negaliu tai pasielgti, nes aš esu aktorė, bet aš susiję su jos meno meilė.

Kleopatra Coleman - 3
Eddy Chen / SHOWTIME

Jay Faraonas vaidina jūsų buvusį vaikiną. Ką jis norėjo dirbti su juo?

Jay toks puikus, jis yra labai talentingas. Aš buvau jau gerbėjas SNL, akivaizdu, ir jis tiesiog privertė mus juoktis visą dieną su savo įspūdžiais. Jis taip pat tikrai yra tikrai geras žmogus, ir jis visada turi savo šeimą. Jie visi tokie gražūs žmonės, ir jis buvo džiaugsmas dirbti. Jis yra pagrindinis beveik kiekvienoje scenoje, bet jis kasdien pristatė savo “A” žaidimą. Tai buvo tikrai įspūdinga. 

Šou vyksiantys muzikantai bando sugauti savo didelę pertrauką. Ar jūsų Holivudo patirtis buvo panaši?

Tai pasirodymas apie tapatybę, ir aš visą savo gyvenimą dirbu. Aš buvau televizoriuje Australijoje, o tada dirbu tiktai išdžiūvęs. Čia nėra tiek daug, kaip ir spalvoto žmogaus. Pasimatymas [į JAV] buvo labai įdomus. Neabejotinai galiu susieti parodos tapatybės klausimus su nežinojimu, kas yra toli, ką jūs esate susipažinę, nes tai iš esmės tai, kas nutiko su manimi, kai aš persikėliau į Ameriką. Holivudas yra daug didesnis verslas, apie kurį jau buvau susipažinęs. Bet manau, kad aš pakabinti į tai, kas esu gana stipriai, todėl tai gerai.

Kleopatra Coleman - 2
Erica Parise / SHOWTIME

Kaip jūsų paveldas vaidino svarbų vaidmenį, kurį žaidėte?

Mano mama iš Jamaikos, mano tėčio škotų ir australų. Tačiau visą savo karjerą aš visada buvo traukia simboliai, kuriuos gali vaidinti visi, ir aš labai didžiuojuosi tuo. Aš tikiu, kad spalvos aklas liejasi, jei norite tai pavadinti, ir aš tiesiog myliu žaisti simbolius. Iš kur jie yra, nesvarbu, kas jie yra. 

Koks buvo didžiausias kliūtis, su kuriuo susidūrėte savo karjeroje?

Australijoje man labai pasisekė, kad daugiausia dirbsiu mano paaugliams. Bet aš turėjau keisti žmonių protus, nes jie ieškojo pusės šaškės mergaitės. Jie nežinojo, kad egzistavo. Australija labai daugiakultūrė, bet jei žiūrėtumėte televiziją, to tikrai neįsivaizduosite. Taigi turėjau dirbti dvigubai sunkiau, kaip visi kiti, pakeisti žmonių mintis apie tai, ką jie numatė už vaidmenį. Aš taip labai didžiuojuosi tuo ir noriu pakeisti tai Australijoje, ir aš noriu dirbti ten dar kartą ateityje. Noriu, kad žmonės, kurie atrodytų kaip manęs ir kurie atrodo kaip visi skirtingi žmonės, matytų save ekrane.

Tai yra mano tėvai. Du žmonės iš skirtingų šaltinių, kurie ką nors surado ir turėjo mane. Taigi aš nesuprantu mus prieš juos. Tik mes.

Paskelbta Kleopatra (@cleopatracoleman) post

Jei jums reikėjo pasirinkti savo galutinį sapną, žvaigždę, kas tai būtų?

David Bowie būtų mano numeris vienas. Jis buvo neįtikėtinas aktorius, taip pat nuostabus dainininkas ir dainų autorius bei madizė. Tiesiog pasaulinis reiškinys. Aš neseniai žiūrėjau trumpą filmą, kurį jis padarė, kai jis buvo labai jaunas, prieš pradėdamas savo muzikos karjerą. Tai buvo labai abstraktus, juodai baltos siaubo trumpametražis filmas nuo 60-ųjų. Jis buvo neįtikėtinas.

Kas yra jūsų visų laikų didžiausio stiliaus piktograma?

Aš užaugau apsėstas princais, o “The Sign” “The Times” koncertas, kurį jis pavedė, ir jo būgnininkas Sheila E., greičiausiai buvo mano anksčiausia atmintis apie tą stilingą žmogų, kurį norėjau imti. Bianca Jagger taip pat yra didžiulė mados piktograma man. Mano mama. Diane Keaton. David Bowie, dar kartą. Yra tiek daug žmonių, kurie daro įtaką to, kaip aš sukiuosi. 

Ar turite dabartinį stiliaus sutriuškinimą? 

Visi šiuo metu tai žudo, bet Solange tikrai suteikia man neįtikėtinų siluetų. Aš nuėjau į savo šou ir maniau, kad tai tik graži. Aš labai didelis jos gerbėjas.

Kas yra kai kurios Holivudo moterys, į kurias ieškote karjeros? 

Kate Blanchetas, žinoma, yra Australija. Ji tokia chameleonas. Aš ją labai myliu. Julia Louis-Dreyfus-Aš esu masyvi Seinfeldas ventiliatorius. Aš užaugau, žiūrėdamas ją, ir aš visiškai ją garbinu. aš žiūriu Seinfeldas kiekvieną dieną – tai aš žiūriu savo priekaboje ir įdėjau, kai grįšiu namo. Tai kaip komfortas, skirtas man. Aš taip pat labai išpūstas daugelio aktorių, kurie rašo dabar. Issa Rae šou Nesaugu yra puiku. Tai įdomus laikas būti televizijoje. 

Karališkas portretas iš @citiznshane ����

Paskelbta Kleopatra (@cleopatracoleman) post

Jūs neseniai parašėte kažką, kas atsiranda dėl “sci-fi” savęs. Kas tai buvo?

Aš esu sci-fi nerd, ir aš parašiau filmą, pavadintą Užveskite pelę “SyFy” filmų atveju. Aš ją parašiau, pagamino ir žaidė. Tai buvo puiki patirtis ir labai sirrealis. Aš buvau šiame sektoriuje jau penkiolika metų, bet aš niekada nevajaudavau pamatyti, kokius kostiumų simbolius aš sukūriau galvoje, ar matėme namą, kuriame suplanavau vietą, kuri atrodo kaip kažkas, kurį aš įsivaizdavau. Tai buvo labai, labai siurrealistinis ir neįtikėtinas jausmas, kurį išmokau daug. Kartą mes šaudėme Baton Ružėje mėnesį, iškart po to, kai sukūriau paskutinį žmogų, ir tai buvo dideli metai. Aš dirbau natūraliai. Nekantriai laukiu šiek tiek pertraukos ir raštu dar daugiau. 

Iškirpti. Iškirpti. Iškirpti. Iškirpti. #HOVER

Paskelbta Kleopatra (@cleopatracoleman) post

Kokia buvo sunkiausia dalis rašymo procese?

Sąžiningai, sunkiausia dalis buvo tik pakilti ir tai padaryti kasdien, ir tai darė pats. Aš parašiau tai per savo pertrauką iš Paskutinis vyras. Aš praleido keletą mėnesių rašyti, ir kiekvieną rytą turėjau pakilti, paruošti kavą, sėdėti prie savo stalo ir išvarginti. Niekas negalėjo pasakyti: “Laikykis darbo!” Arba “Gerai, tai pietūs, paimkite penkis!” Tai buvo viskas man. Faktinis rašymas taip pat buvo sunkus. Tai labai varginantis, ir jūs atsidursite taške, kur per daug kartų perskaitėte, ir turite pailsėti, kad galėtumėte jį perskaityti šviežiomis akimis prieš redaguodami. Tai sudėtinga, tačiau ji atrodė natūrali.