Kirsten Dunst pagamino fanų sapną, kuris pasirodė tiesa 1-Word Tweet

Kirstenas Dunstas gali būti vadinamas aktoriumi, bet vienam iš savo gerbėjų ji yra socialinės žiniasklaidos pasakos krikštamotė. Ketvirtadienį žvaigždė pasirodė “Twitter”, kad svajonės išsipildytų – pažodžiui.

Ir visa tai buvo vienas žodis. Kai vienas “Twitter” naudotojas išsiuntė Dunstui juokingą užklausą, vadinamą “didžiausia svajonė”, jos atsakymas buvo vietoje.

“Aš sakyčiau, kad mano didžiausia svajonė pasakoja Kirsteną Dunstą. Aš esu didžiulis tikėtis, kad ji šaukia” Pathetic “ir pasitraukia”, – parašė vartotojas. Žinoma, Dunstas turėjo geriausią atsakymą kada nors.

“Pathetiška”, – rašo ji.

Kokia laimė.

Vartotojas, kuris taip pat pradėjo tweeted savo mintis. Jis atsakė Dunstui ir tarė: “Pagarbiai, o dabar aš neturiu jokių svajonių!”

Kalbėk apie puikų pokalbių siūlą. Tai tiesiog rodo, kad “Twitter” gerai, tai yra tikrai gerai, ypač kai Dunst dalyvauja. Aktorė buvo užsiėmusi neseniai filmavusi naujus projektus, yra draugės vestuvių pamergė ir remia mados dizainerius, bet mes mėgstame, kad vis tiek laiko laiko nuvilti su gerbėjais.

TBD apie tai, ar Dunst imasi kitų svajonių prašymų.