Kim Kardashian West prisiekia šiuo $ 10 Anti-Aging serumu

Jei dar nesate susipažinę su “The Ordinary”, tai pagrindinė odos priežiūros linija, kurios visi žiedai yra mažesni už 20 JAV dolerių. Visa tai keisis. Prekės ženklo gaminiai pasiekė interneto grožio kultūros statusą, ir kai jie lašas kažką naujo, jis beveik iš karto parduoda. Pavyzdys: kai “The Ordinary” paskelbė, kad praėjusį pavasarį pradėjo naudoti foną kaip pirmą spalvotą kosmetikos gaminį, visi atspalviai greitai sukėlė laukimo sąrašą 25 000 žmonių giliai.

SUSIJĘS: Mes bandėme 7 dolerių fondą, kuriame yra 25 000 žmonių laukimo sąrašas

Pasirodo, kad net “Kim Kardashian West” negali atsispirti gero odos priežiūros produktų derybose. Greita “Google” paieška pateiks jums prabangių, aukščiausios klasės produktų, tokių kaip “Guerlain’s Orchidée Impériale Cream”, sąrašą, apie kurį šventė sakė, kad ji prisiekia per daugelį metų, tačiau Vakarams taip pat patinka mesti į kainą įeinamą įperkamą odos priežiūros produktus, taip pat kaip “Ordinary Granacity” Retinoidinė 2% emulsija ($ 10; sephora.com).

The Ordinary Granactive Retinoid 2% Emulsion
Mandagumas
Įprastas
10 dol

APSIPIRK DABAR

Paskelbusi savo tinklalapyje apie tai, kaip ji stabdo senėjimo procesą, Vakarai pasidalijo tuo, kad ji remiasi prekės ženklo aktualiu retinuidu, kad būtų galima sklandžiai išlyginti smulkias linijas ir raukšles. Skirtingai nuo daugybės kitų retinoidų pagamintų senėjimo produktų, kurie gali būti džiūstantys ir dirginantys, Ordinary serumas vienu metu hidruoja odą, nukreipdamas į pastebėtus senėjimo požymius.

VIDEO: 5 produktai, padedantys sušvelninti jūsų odą

Dar geriau: “Ordinary” produktai neseniai pasirodė “Sephora”, todėl dar lengviau atsikratyti prekės ženklo odos priežiūros gaminių. Tai reiškia, kad prieš parduodant Vakarus, prekės ženklas suteiktas patvirtinimo antspaudu.