“Kim Kardashian West” pasirodė “Toned Abs”, esančiame barely-there Bandeau

Sezonas, schmeason. Kim Kardashian West tiesiog įrodė, kad gali bet kokiu metų laiku nusileisti ant juostos viršaus ir nagų išvaizdą.

The Laikykitės Kardašiečių Žvaigždutė pasirodė monochromatiniu išvaizdu, nes ji paliko susitikimą Calabasas, Kalifornijoje, antradienį, išsiskyrusi į švelnų visko juodų atletinių laisvalaikio ansamblį, kuris padarė savo “abs” žvaigždę šou. Vakarų flaunted jos tonuotas midsection su juoda bandeau viršuje, kad ji suporuota su juodos džinsus, užkimšti viduje šlaunies aukštos zomšos batai.

Ji viršijo veidą su didžiuliu striukiu ir išlaikė makiažą natūralioje pusėje su šviesiai rožinėmis lūpomis ir smėlio spalvos ant dangtelių. Kalbant apie jos spynos, “West” – kuris žiauriai suprato idėją grįžti į tamsius plaukus žiemą – atsidūrė aptakus platinos blondinės bobas, išsiskyręs viduryje.

Kim Kardashian
Brian Prahl / “Splash News”

SUSIJĘS: Šiaurės Vakarai yra Pro, žaidžiančios paslėpti ir ieškoti su mama Kim Kardashian

Nors neaišku, ar jos vyras, Kanye West, turėjo ranka padėti jai pasirinkti savo išvaizdą, tai tikrai nebūtų pirmą kartą, jei jis tai padarė. Tikrovės magija neseniai priimta kad jis buvo per jai priklausė didiesiems saulės akiniams ir praėjusiais metais paskatino ją pereiti prie mažesnių atspalvių.

“[Kanye] atsiuntė man visą laišką, pavyzdžiui,” Jūs jau nebegalėsite dėvėti didelių akinių. Viskas apie mažyčius akinius “, – sakė Kardashianas sekmadienį Laikykis su Kardashians, kur ji sukrėtė mažus rėmus, kuriuos ji sakė, kad grotuvas pasirodė. “Jis man pasirodė kaip milijonai 90-ųjų nuotraukų su mažais akiniais, panašiais į tai.”

Ar galbūt žiemos “bandeau” viršūnės? Turėsime palaukti ir pamatyti.