“Kim Kardashian West” parodo savo “Post-Baby” figūrą “Plunging Bodysuit”

Kim Kardashian West išsiunčia puslapį iš savo seserų stiliaus knygų. The Laikykis su Kardashians Žvaigždė išreiškė savo švelnią po kūdikio figūrą, kai ji pasitraukė į Majamį, penktą penktadienį pasuko plunksnos nuogi bodysuit su šoninėmis išpjovomis, kurios atskleidė šiek tiek jos krūtinės.

Atsižvelgdama dėmesį iš Chloé ir Kourtney Kardashian, kurie reguliariai įtraukia bodysuit į savo gatvės stiliaus repertuarą, Kim suporavo ją su “J Brand” nuotraukomis paruoštais apipjaustytais drebėjamais džinsais “Mercy” ir poromis nuogi, kulkšnies juostos stiletais. Be jos didžiulių vestuvinių žiedų, ji išlaikė savo papuošalus minimalus, kad užpildytų savo išvaizdą ir nešiojo savo briunetės spynos ilgomis minkštąsias bangas, išsiskyrė viduryje.

SUSIJĘS: Kim Kardashian West bares savo “Incredible Abs” nakeliu “Selfie” po purškimo Tan

Kourtney ir Khloé daug kartų apkabino bodzinę su sunkiu džinsiniu išvaizda, o Kim aiškiai pasakė, kad ji yra ir ventiliatorius. Be savo bodysuit stiliaus, “mom-of-the-twin” tapo dar kūrybingesnė su jaukiais džinsiniais poromis, net dėvėjusi aukšto tempimo džinsus su juodu skaldymu, korsetų viršuje, nes ji jausdavo dieną Majamyje ketvirtadienį.

Palikite Kim į bet kokią progą seksualiai pasirodyti … ir tai padaryti su stiliumi.