Kim Kardashian West atskleidžia tiesą apie jos Surrogacy patirtį

Kim Kardashian West atskleidžia visus kelius, norėdamas pasimylinti kūdikį Nr. 3. Naujame įraše apie savo programą ir svetainę realybės žvaigždė pasakoja “tiesą” apie savo sprendimą dėl nėštumo ir atsako į daug klausimų apie savo naują kūdikį mergaitė.

“Aš visada buvau tikrai sąžiningas apie savo kovą su nėštumu. Preeklampsija ir placentos akreta yra didelės rizikos sąlygos, todėl, kai norėjau turėti trečią kūdikį, gydytojai sakė, kad mano ar kūdikio sveikata nėra saugi savarankiškai, – rašė ji.

TK
Jamie McCarthy / “Getty Images”

“Išnagrinėjusi daugybę variantų, Kanye ir aš nusprendėme naudoti gestacinį vežėją. Nors praeityje naudoju terminą “pakaitalas”, nėštumo laikotarpis yra faktinis techninis terminas moteriai, kuri nešioja kūdikį, su kuria ji neturi biologinio ryšio. Tradicinis surogatas dovanoja savo kiaušinėlį, yra dirbtinai apvaisintas tėvo sperma, o paskui maitina kūdikį “, – tęsė ji..

“Kadangi mes implantuojame savo apvaisintą kiaušinį mūsų nėštumo metu, mūsų kūdikis yra biologiškai mano ir Kanye”, – patvirtino Kardashianas.

Trečioji mama taip pat svarstė, kaip ji surado savo pakaitalą ir ar tai buvo kažkas, ko ji žinojo. “Jūs galite pasirinkti ką nors, ką žinote, ar galite eiti per agentūrą, kaip tai padarė Kanye”, – sakė ji, – ji išleido gandas, kad kartą ir visiems laikams pailsėti, kad jos mažoji sesuo Kylie Jenner buvo jos pakaitalas.

Tikrovės žvaigždė kalbėjo apie tai, kaip naudojant pakaitinį variantą buvo labai įvairi patirtis nei pervežti šiaurę ir šventą, o nebūtinai lengviau. “Žmonės mano, kad tai geriau, nes jums nereikia elgtis su fiziniais pokyčiais, skausmais ar komplikacijomis su gimdymu, bet man buvo sunku nešioti savo vaiko, ypač po to, kai nunešėiu šiaurę ir šventą”, – rašė ji.

SUSIJĘS: Kaip Kim Kardashian ir Kanye West daro šiaurę ir šventąja jėga ypatingai po trečiojo vaiko gimimo

“Tai ne visiems, bet aš labai myliu savo nėštumo vežėją, ir tai buvo geriausia patirtis, kurią kada nors turėjau. Mūsų gestacinis vežėjas mums davė didžiausią dovaną. Ryšys su mūsų kūdikiu atėjo iš karto ir atrodo, kad ji visą laiką buvo su mumis. Turėdamas gestacinį vežėją mums buvo toks ypatingas, ir ji padarė mūsų svajones išplėsti mūsų šeimos išgyvenimą. Mes taip džiaugiamės galiausiai laukiame namo mūsų kūdikio mergaitei. “

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

14 + = 22