“Kim Kardashian West” atrodo taip žavėjosi šiais “Sweet 16” “Throwback” nuotraukomis

Vieną dieną prieš Kim Kardashian Vestų 36-ąjį gimtadienį, realybės žvaigždės vaikystės bestie pasirodė galutinė “#TBT” raundas, įrodo, kad ponia West 16-asis gimtadienio bosas (prieš 20 metų, jei tikėtumėte, tai buvo malonu) Aš turiu omenyje, ar tikrai tikėjot kitaip?

Šiandien Kim BFF Allison Statter papasakojo nostalgiškas nuotraukas apie Kardashian West programą, rašydamas:

“Sveiki vaikinai,

Sunku patikėti, kad prieš 20 metų Kim ir aš pavertėme 16 ir išmokome vairuoti. Kim nemanė, kad pagautas automobilis, nes jo tėtis ją įtikino, kad jam nereikėjo savo automobilio 16 m., Todėl, kai Kim pasivaikščiojo prie savo naujojo baltojo “BMW” automobilio stovėjimo aikštelėje, ji buvo taip nustebinta!!!

Kim ir aš kartu išaugę ir išgyvenome keletą gyvenimo etapų – kaip pirmieji darbai, pirmieji butai, vedami ir kūdikiai – malonu sugrįžti prie visų mūsų prisiminimų. Jos 16-asis gimtadienis visada bus ypatinga atmintis, nes tai buvo mūsų gyvenimo metu, kai mes neturėjome tiek daug atsakomybės.

Su gimtadieniu, Kimmie. Aš myliu tave daugiau, nei tu žinai! “

SUSIJĘS: Kourtney Kardashian: Kimas “nepadarė puikių” po apiplėšimo, bet “mes gausime kartu”

Pirmojoje “Statter” nuotraukoje su nuotraukomis, 16-metis Kimas ir jos vėlyvas tėvas Robert Kardashian atsiduria už savo naujojo “BMW” durų. Kardašiano patriarchas apvynioja ranką aplink jo dukros liemenę ir šypsosi į kamerą, o Kimas (tikėtina, vis dar šoko) negali išlaikyti akių nuo jo naujo rato rinkinio.

Kim Kardashian Sweet 16 - Embed 2
mandagumo kimkardashianwest.com

Antroje “Statter” atmintyje paauglių pora yra visi šypsenai, nes jie sukuria “Kim” naujo “Beamer” ratą. Net ir tada, gimtadienio merginos makiažas buvo ant taško (“90s, tai yra), patikrinti savo rudos lūpų dažai ir smulkiai paruoštos pertraukos.

Kim Kardashian Sweet 16 - Embed 1
mandagumo kimkardashianwest.com

VIDEO: Kim Kardashian’s Best Beauty Moments

Laimingas gimtadienis, Kim! Tikimės, kad jūsų 36 metų konkurentai bus jūsų neįtikėtinai saldaus įspūdžio 16.