Kim Kardashian Vakaras sako, kad naudojant subrogaitį “yra daug sunkiau” nei būna nėščia

Kim Kardashian West tampa atviru dėl subrato. “Realybės žvaigždė”, kuri pagimdė 4 metų dukrą Šiaurę ir 23 mėnesių sūnų Sent, atskleidė, kaip ji randa, kad naudojant pakaitinį variantą sunkiau nei turėti savo vaiką.

“Jūs žinote, tai išties skiriasi,” – sakė “Kardashian West” Pramogos Tonight. “Kiekvienas, kuris sako ar mano, kad tai yra paprasta išeitis, yra visiškai neteisingas. Manau, kad taip daug sunkiau pereiti tokiu būdu, nes jūs tikrai nekontroliuosite”.

Kim Kardashian
Dimitrios Kambouris / “Getty Images”

“Žinoma, akivaizdu, kad jūs pasirenkate ką nors, kam visiškai pasitiki, ir kad turite gerą ryšį ir santykius, tačiau vis dar … žinant, kad galėjau nešioti mano pirmuosius du kūdikius, o ne jūs žinote, mano kūdikis dabar , tai man sunku. Taigi, tai tikrai sunkesnė patirtis, nei tikėjausi tik kontrolės srityje. “

“Kardashian West” ir jos vyras Kanye West nusprendė naudoti pakaitinį variantą, kai jai buvo patirtos komplikacijos per pirmuosius du nėštumo laikotarpius, turinčius tiek preeklampsiją, tiek placentos pakartojimą.

“Aš nenorėjau būti nėščia ir niekada nemaniau, kad aš kada nors … Maniau, kad tai bus taip lengva, bet jūs žinote, net ir kiek manęs nekenčiau, jei galėčiau tai padaryti pats, aš norėčiau, kad tai būtų, ” ji pasakė ET.

“Manau, kad tai tikrai kita patirtis, ir aš esu palaiminta, kad galiu tai padaryti, o technologija yra taip, kaip mes galime tai padaryti”, – sakė ji. “Tačiau tai vis dar procesas, kurį reikia apibendrinti. Net tai, kad tai vyksta, ir jūs pamiršti kartais, nes manau, kad esate nėščia, tuo metu, kai turite kūdikį, esate taip pasiruošę ir pasiruošę , ir dabar aš tiesiog norėčiau: “O, mano Dievas, aš einu į keistą, nes nesu pasiruošęs ir aš nesu pasiruošęs”, bet tai bus tik visi. “

Susijęs: Kim Kardashian’s Paryžiaus grobis įkvepia savo kvepalų stebuklingiausiu būdu

Jos vaikai Šiaurė ir Šventoji kartais pamiršta, kad netrukus turės ir jaunesnio brolio. “Jie jaudina”, – sakė ji. “Aš turiu omenyje, aš nežinau, ar jie to nejaučia, nes nemato mano didžiojo pilvo ir tikriausiai girdi mane skundžiasi kas dvi sekundes. Tačiau mes apie tai daug kalbame, todėl manau, kad jie yra tikrai malonu. Manau, mano sūnau, aš nežinau, kaip jis ketina reaguoti, nes jis to dar nesugeba, bet mano dukra yra tikrai malonu “.

Negalime laukti, kol patenkins naujausią jų priedą.