Kim Kardashian Vakarų Rocks Žvilgsnis per blizgus Balmain Kelnės

Ką mes negalėčiau suteikti reidui Kim Kardashian West spinta per dieną? “Reality” televizijos žvaigždė vakar ir vakarienėje pasirodė netoliese, ir ji pagyvino savo sparkly, pagal užsakymą pagamintą Balmain kelnės, kaip niekas verslo.

Kim buvo pastebėtas viešbutyje “Beverly Wilshire” su seserimi Khloe Kardashian ir motina Kris Jenner. Moterys filmavo artėjantį epizodą Laikykis su karadžaisiais taigi, žinoma, jie visi buvo apsirengę įspūdį – nieko daugiau nei Kim, nors. 35 metų motina iš dviejų dėvėjo juodą kostiumą su pora nuostabių Balmain kelnių virš jo. Kelnės, kurias ji atskleidė ant “Snapchat”, buvo pagamintos pagal užsakymą, buvo sidabrinės, matomos ir sparkly, kaip nieko, labai primenančios “Met Gala” aprangą, kuri taip pat buvo iš Balmain. “Snapchat” Kim pažymėjo, kad ji dėvėjo kelnes “Wolves” vaizdo įraše, kuris vakar pristatė.

Kim Kardashian - Snapchat July 29, 2016 EMBED 1
Kim Kardashian / Snapchat

KIm Kardashian Snapchat - July 29, 2016 - EMBED 2
KIm Kardashian / Snapchat

“Reality” televizijos žvaigždė ištraukė visą aprangą kartu su maišytu alyvuogių žaliuoju apmuštu ir jos pagrindiniais Yeezy kulnais. Jos plaukai buvo atstumti nuo veido, ir ji dėvėjo porą didelių juodų saulės akinių, kad saulei (ir fotoaparato mirksi) iš jos akių.

SUSIJĘS: “Kanye West” komandos kartu su “Balmain” už “Star Wars” muzikos vaizdo klipą “Wolves”

Kim visada atrodo gerai, nesvarbu, ar ji eina pietums su savo seserimis, ar savo naujausiomis fotografijomis, bet šis Balmain apranga iš tikrųjų paėmė savo stilių į kitą lygį.