Kim Kardashian’s vestuviniai auskarai iš tikrųjų buvo Kanye dovana nuo daugiau nei metų

Kai Kim Kardashianas vaikščiojo per prabangą pagal spalvingą pagal užsakymą pagamintą “Givenchy” suknelę, jos “kažkas sena”, atrodo, buvo išgirsta iš ausų. Svaiginanti “Martin Katz Tobey” deimantinių studijų pora buvo Kanye dovana jau daugiau nei prieš metus. “Kardashian” pasirodė sentimentaliame dovana Kanye 2013 metų Naujametis koncerte, kai jis paskelbė, kad yra nėščia su kūdikiu “North”. Nuo to momento realybės žvaigždė nuolat dėvėjo klasikinius brangakmenius.

052874-kim-kardashian-earring-2-480.jpg
“ImaxTree”, “Brian Henn” / “Time Inc Digital Studios” (2)

Los Andželo dizaineris suprato, kad Kim buvo dėvėjęs savo Tobey auskarus savo didžiojoje dieną, kai jo žmona Kelly nurodė juos nuotraukoje. “Man labai malonu matyti ją auskaruose, bet ir nustebęs, nes jie iš tikrųjų yra viena iš jos kasdieninių brangenybių”, – sako Katz išskirtinai “InStyle”. “Tai rodo, kad ji tikrai juos myli. Be to, aš manau, kad auskarai yra elegantiškai paprastos ir tobulos, kad nuotaka pridėtų šviesą aplink savo veidą, nepanaikinant jos. “” Kardashian “” Tobey “žirklės turi du didelius deimantus. Yra 100 mažų deimantų, įrėminančių didesnius akmenis, ir išilgai briaunos 18K balto aukso. “Brangakmeniai tvirtai pritvirtinami kartu, todėl centro akmenys gyva”, – aiškina dizaineris, kuris jau daugiau nei 25 metus yra Holivudo žvaigždžių.

Spauskite per mūsų galeriją, kad pamatytumėte 52 “Kardashian-Jenner” šeimos “Instagram” nuotraukas, kuriose buvo didžiulis laikas Paryžiuje..