Kim Kardashian’s Thong Bikini yra toks mažas, kad praktiškai nematomas

Kas sako vasarą?

Tikrai ne Kim Kardashian West, kuris pirmadienį pateko į Malibu vaizdingus paplūdimius, vienoje iš drąsiausių plaukiojant atrodo, kad mes kada nors matėme jos drabužius. Kardashian West išvažiavo su asistentu ir draugu Stephanie Sheppard, Lengvai daugiau nei jos gimtadienio kostiumas.

Motina iš dviejų išmėgino savo iškirptą figūrą juodu dviejų dalių bikini (parduotuvėje panašaus stiliaus čia), kad yra toks mažas, kad beveik sunku pastebėti. Jums gali būti įdomu: ar apatinis gabalas laikomas bikini arba, dar geriau, diržu, kurį “Merriam-Webster” apibrėžia kaip “maudymosi kostiumėlių ar apatinių drabužių, sudarytų iš siauros medžiagos juostos, kuri praeina tarp šlaunų ir jungiasi su juosmeniu “

Kim Kardashian Bikini
DPXIMAGES / “Splash News”

Siauras juostelės medžiagos? Patikrinti. Praeina tarp šlaunų? Patikrinti. Jungiasi su juosmeniu? Trivietis čekis. Šis gabalas yra tikrai stilius, ir mes suteikiame Kardašiano Vakarams didžiulius pagalbinius įtaisus, nes jei kas nors paprašė manęs dėvėti šį numerį, kurį norėčiau užvilkti, o ne seksualiai, Pamela Anderson sugebėjo tai padaryti Baywatch.

Atgal į Kim, nors.

Be to, kad ji girdi viskas, Ji taip pat pateko į paplūdimį su ryškia, sunkiai išmirta platina “darome tai, kad mes ypač apsėsstę.

SUSIJĘS: Naujas Laikykis su Kardashians Priekaba parodė, kiek pasikeitė nuo sezono 1

Anksčiau šiais metais ji privertė mus paversti savo galvas – iš tiesų, mes beveik nusiraminome, kai ji dėvėjo derliaus “Dior” bikini, išryškinusi savo figūrą Meksikoje.

Jei jums reikia daugiau Kimo, nepamirškite pasimėgauti TEN YEARS iš jos ir jos klano realybės E! parodyti sekmadienį, rugsėjo 24 d., už Laikykis su Kardashians 10 metų jubiliejus ypatingas.