Kim Kardashian’s New Hair Spray Like Nickelodeon Slime IRL

Kim Kardashian tiesiog susiplėtė – gerai, natūra. Įžymybė turi naują neoninių žalią plaukų spalvą, o atspalvis atrodo blusas šalia ryškiai žalios, juokingos medžiagos, kurias “Nickelodeon” padarė garsus (ir nuliūdęs visus vaikų galvutes) 80-ųjų ir 90-ųjų. Dėl įrašo tai gana nuostabi. 

Tai tikrai buvo pakankamai stiprus, kad būtų vienintelis Kim K. komplektas, tačiau Kardashian nusprendė papildyti pakeitimą suderintu “Lamborghini”. Nejuokauju. 

Kim Kardashian Green Hair
Garguibo / SplashNews.com

Ji pristatė savo dramatišką plaukų spalvos jungiklį (ir tai koordinuoja prabangių važiavimą) savo “Instagram” istorijose kartu su savo draugais Majamis. Atsižvelgiant į tai, kad prieš penkias dienas ji turėjo smakro ilgį, Kardašianas aiškiai naudoja gerai pagamintą peruką ar pratęsimų komplektą. Naujojo išvaizdžio metu buvo atsakinga “Celebrity” šukuosena Chrisas Appletonas, – “Kardashian’s man’s man”. 

VIDEO: Kylie Jenner, oficialiai 21 metai, partijomis su kokteiliais ir suaugusiam rutuliui

Šis ilgas ir žalias momentas greičiausiai nebus maždaug ilgai, tačiau jis atsidurs kaip vienas iš netikėtų grožio judėjimo Kardashiano – ir tai sako kažką. 

Oi, ir tik tuo atveju, jei jus domėjosi, Kim Kardashianas iš tikrųjų buvo sluoksnis anksčiau.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

31 + = 33