Kim Kardashian’s Kalėdų planai yra kaip ekstravagantiškas kaip jūs tikitės

Kardašianų šeima yra žinoma, kad šventė ypatingomis progomis, nuo gražių kūdikių dušais iki gimtadienių kūrimo, o Kalėdos – ne išimtis.

Kim Kardashian Vakaras davė gerbėjams žaibą žvilgtelėti į savo šeimos artėjančius atostogų šventes pirmadienį su nauju įrašu savo programoje apie savo šeimos mėgstamas atostogų tradicijas.

“Šventės yra toks ypatingas metų laikas. Aš ypač dėkingas už mūsų didelę šeimą ir visas atostogos tradicijas, kurias mes tęsėme per metus. Šių tradicijų perdavimas mano vaikams yra tikrai svarbus man, ir tai tik daro aš suprantu, kaip palaiminti visi mes esame tokia artima šeima “, – rašo ji.

1986 Kalėdos

Kim Kardashian West (@kimkardashian) bendrai paskelbta post

“Prieš prasidedant atostogų sezonui, mes visi einame į” Aldik Home “, norėdami išsirinkti neįtikėtines Kalėdines papuošalus. Aš prisiekiu, kiekvienais metais kas nors bando pavogti savo apdailos idėjas. Aš pradėjau saugoti savo planus, taigi visi nustebinti. Aš galiu gauti konkurencinį pranašumą – mes visi galime! Daugelis iš mūsų mėgsta naudoti Jeffą Leathamą, kad padėtų mums atnešti neįtikėtiną atostogų dekorą. “

Kalėdų linksmybė apima daugybę atostogų kortų. Šįmet garsusis Kardashiano atvirkštinio atšaukimo laikas yra viskas, o Kardashianas apie tai kalbėjo savo programoje.

“Toliau mūsų atostogų tradicijų sąraše yra kuriama mūsų šeimos Kalėdų atvirukai. Šiais metais mes išlaikėme išvaizdą paprastą, naudodami džinsines ir baltasis tees. Man patinka, kaip tai paaiškėjo!” Mūsų tema buvo 25 Kalėdų dienos, todėl mes atskleidėme nuotrauka kiekvieną dieną iki Kalėdų dienos “, – rašė Kardašjinas.

Kūčios 2015. Aš įdėti tonų nuotraukas į savo programą! Xoxo

Kim Kardashian West (@kimkardashian) bendrai paskelbta post

Nė vienas šalies planas nebūtų užbaigtas be šventinio šindigo.

“Prieš Kalėdas mes taip pat visada turime medžiojamųjų namelių dekoravimo vakarėlį” Kourt “. Ji kviečia artimus draugus ir šeimą, kad visi vaikai galėtų būti kartu”, – rašo ji..

“Mano mama metinė Kalėdų vakarėlis yra turbūt mėgstamiausia metų naktis. Tai yra visa artimiausia šeima ir draugai, švenčiantys šventes naktį su maistu, linksmomis ir šokiais. Kiekvienas žmogus glammedamas ir mes turime geriausią laiką. galutinis šeimininkas ir niekas netapo jos dekoravimo įgūdžiais. Kalėdų vakarienės vakarėlyje matome tą patį Kalėdų senelį, kurį turėjome nuo to laiko, kai mes esame vaikai. Jis tikrai yra tobulas Kalėdų Senelis! Tai tikrai ypatinga tai, ką aš patyriau savo Vaikystė dabar yra mano vaikų vaikystės dalis. Mes taip pat turime nuotraukų kabiną vakarėlyje. Jūs žinote, kad mūsų šeima mėgsta gerą nuotraukų stendą! “

Mano mama Kalėdų vakarienė yra legenda! Man patinka kurti šiuos prisiminimus! Aš labai myliu mano senelį MJ.

Kim Kardashian West (@kimkardashian) bendrai paskelbta post

SUSIJĘS: Žiūrėkite kiekvieną nuotrauką iš Kardashianų 25 Kalėdų dienos

Nors visa tai vyksta dar prieš prasidedant Kalėdų dienai, Kardašai vis dar palieka ką nors ypatingą dieną.

“Kalėdų ryte visi mes dėvi mūsų tinkamus pižamus, atverdami dovanas Kourtney namuose. Kiekvienais metais mes gauname skirtingus pižamus”, – rašė Kardashianas. “Per metus tapo tradicija, kad kiekvienas šeimos narys turi savo įvyniojantį popierių, kad žinotumėte, iš ko yra dovanos, tai yra įdomus jų stiliaus vaizdavimas. Ankstesniais metais Kanye su aš nuėjau su matiniu juodu popieriniu popieriumi su Juodoji juosta. Linksma duoti dovanų, kurios yra individualizuotos. “

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 5 = 1