Kim Kardashian Lip-Synced kaip vėlyvoji Ikona “Selena” už jos galutinį Helovyno kostiumą

Selena gauna didžiulę meilę iš mūsų mėgstamiausių stiliaus žvaigždžių šioje Helovinoje. Kim Kardashian West paskelbė kitą Halloween žvilgsnį antradienį naktį Snapchat ir Twitter ir kostiumas pagerbė vėlai Tejano muzikos žvaigždė.

“Kardashian West” pasidalino vaizdo įrašu apie save lūpų sinchronizavimu ir “twirling” prie vėlos piktogramos hit singo “Bidi Bidi Bom Bom” Selenos klasikiniame purpursiniame krepšyje.

“Mano linksma Selena !!!!”, kaip ji įrašė trumpą savo šokių klipą 1994 m. Klasikui. Jos kreivės buvo pilnai eksponuotos: kūno teigiamumas ir jausmingumo apipjaustymas buvo tik du iš mūsų mėgstamiausių dalykų apie Seleną.

Kardašianas nebuvo vienintelis, kuris transformavo į Selenos šventę Helovyną: Demi Lovato, kaip dainininkė, buvo apsirengęs beveik identišku raudonu išpjaustytu krepšiu.

TK
Kim Kardashian / Twitter

Amerika Ferrera taip pat pagyrė Seleną už Helovino tematikos epizodą savo TV laidoje Superstore. Ji paėmė labiau apsvarstytą požiūrį į savo išvaizdą ir padarė šalia savo ir vėlaus dainininkės originalų ansamblį.

Iš esmės dvyniai. Tai yra “Halloween” @nbcsuperstore’e vakarą, o aš esu susijaudinęs apie Amy kostiumų pasirinkimą. #Selena #Halloween

Amerikoje Ferrera (@americaferrera) bendrai paskelbta žinia

Kitas įspūdingas “Kardashian West” Helovino momentas, nors neatsisakoma, kad Lovato ir Ferrera pritraukė ir išvaizdą. Nekilnojamasis klausimas: galime padaryti “Halloween” savaitinį dalyką?